Бізнес-акваріум: проблеми у прем'єра і скасування карантину

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як зазвичай, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», партія ухвалила рішення не вводити подвійне громадянство:

Quote«Попри логічні аргументи, в партії не захотіли проводити таке рішення, бо воно могло означати розгляд у Конституційному суді, що закінчиться не на користь нового законопроєкту».

Як заявило джерело у фракції, все більше претензій у «Слуги народу» виникає до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля:

Telegram Logo
Quote«Перший варіант програми парламент не затвердив. Зараз Шмигаль почав поширювати чутки про те, що є новий варіант програми, який узгоджений з усіма фракціями. Але в парламенті інша думка. Більшість цей новий варіант програми взагалі не бачила».

Як повідомило джерело в Кабміні, фактично в уряді вже погодилися з тим, що карантин буде скасовано з 15 червня. До цього моменту відкриють спортзали і ресторани.

Quote«Загалом прийшло розуміння того, що карантин доведеться закінчувати, попри значний приріст хворих. Це вже процес, який неможливо зупинити», — пояснив співрозмовник видання.

Як повідомило джерело в Кабміні, Міністерство економіки та аграрних ресурсів все ж таки не буде розділене.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Хоча до керівника аграрного напрямку досить багато питань. Головне – яким чином можна було не вжити жодних заходів у зв'язку з посухою в Одеській області. Гадаю, що, найімовірніше, все це щонайменше закінчиться зміною профільного заступника», — повідомив співрозмовник The Page в уряді.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини