Facebook Pixel

Різдвяне диво: Україна повернула додому вісьмох дітей, силоміць вивезених росіянами

Україна повернула додому ще вісьмох дітей, які були силоміць вивезені росіянами в результаті повномасштабного вторгнення рф. Четверо діівчаток і четверо хлопчиків віком від 8 до 18 років незабаром відновлять сімейні зв'язки та проведуть святкування Різдва в родинному колі.

Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі.

Він відзначив, що спільні зусилля здатні створити передріздвяне диво, і діти, нарешті, возз’єднаються зі своїми родинами.

Єрмак подякував Офісу президента та уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Дмитру Лубінцю за їхню взаємодію, що зробила повернення дітей можливим.

Глава Офісу президента висловив вдячність Катару та ЮНІСЕФ за активну участь у процесі повернення депортованих дітей, особливо тих, хто опинився на тимчасово окупованих територіях. Він підкреслив важливість міжнародного співробітництва у вирішенні цього питання.

Слід зазначити, що депортація українських дітей стала поширеним явищем під час російського вторгнення.

Раніше The Page повідомляв, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі виніс рішення про ордер на арешт диктатора володимира путіна та уповноваженої з прав дитини у рф Марії Львової-Бєлової через незаконну депортацію українських дітей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉