Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Викрадених в Україні дітей окупати вивозять на росію для всиновлення — ISW

Понад тисячу дітей з Маріуполя всиновили родини з Іркутська, Тюмені та Алтайського краю. Фото: Pixabay

Понад тисячу дітей з Маріуполя всиновили родини з Іркутська, Тюмені та Алтайського краю. Фото: Pixabay

Інститут вивчення війни (ISW) підтвердив, що російські загарбники депортують на росію дітей, де їх потім усиновлюють прийомні родини. Про це організації вдалося дізнатися від урядових джерел із рф.

Натепер достеменно відомо про щонайменше тисячу дітей, яких агресор вивіз із Маріуполя до Тюмені, Іркутська та Алтайського краю, де їх було всиновлено. Ще майже 300 українських дітей зараз «чекають на знайомство з новими родинами». Співрозмовники ISW розповіли, що за всиновлення дітей з України росіяни отримують одноразову грошову винагороду.

Такі дії рф грубо порушують Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, яка передбачає зобов’язання держави-окупанта не змінювати громадянський статус дітей, а також Конвенцію ООН про права дитини від 1989 року, наголошує українське МЗС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За пів року війни росіяни депортували понад 7 тис. українських дітей, повернути вдалося лише 50. За ці самі шість місяців унаслідок бойових дій загинули 374 дитини, 723 – отримали поранення.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини