Facebook Pixel

Закриття Kyiv Post: звільнена редакція запускає нове медіа

В Україні з'явиться нове медіа від колишньої редакції Kyiv Post. Фото: facebook.com/savekyivpost

В Україні з'явиться нове медіа від колишньої редакції Kyiv Post. Фото: facebook.com/savekyivpost

Звільнена команда видання Kyiv Post запускає нове медіа з 30 експрацівниками Kyiv Post. Очолить редакцію нового медіа колишня заступниця головного редактора Kyiv Post Ольга Руденко. До цього вона 10 років працювала у виданні. Про це повідомляється на сторінці Save the Kyiv Post у Facebook.

Quote«Незалежна Kyiv Post може зникнути, але її команда об'єднана та прагне й надалі служити вам, нашій громаді», — йдеться в повідомленні.

За бізнес-аспекти нового проєкту відповідатиме медіаконсалтингова компанія Jnomics Media, що базується в Лондоні та Києві. Засновники Jnomics – колишні співробітники Kyiv Post Якуб Парусінскі та Дарина Шевченко.

Контекст. Минулого тижня видавець найстарішого в Україні англомовного тижневика Kyiv Post Аднан Ківан заявив про тимчасове закриття видання та звільнення головного редактора.

Telegram Logo

Штатна журналістка Kyiv Post Ганна Миронюк заявила у Facebook, що три тижні тому власник озвучив плани щодо запуску україномовного медіа під брендом видання. Планувалося також призначити на керівну посаду пов'язану з ним людину. За її словами, це стало несподіванкою для редакції й було розцінено як втручання в редакційну політику. У газеті запропонували власнику продати її або передати торговельну марку Kyiv Post редакції, проте він відмовився.

Коментарі

Всі новини