Facebook Pixel

Генеральним директором Kyiv Post призначено Люка Шеньє: що чекає на видання в майбутньому

У видання Kyiv Post новий гендиректор. Фото: tsn.ua

У видання Kyiv Post новий гендиректор. Фото: tsn.ua

Генеральним директором видання Kyiv Post призначено Люка Шеньє, який вже очолював видання з 2016 до 2018 року. Про це повідомляє «Детектор Медіа» з посиланням на коментар власника видання Аднана Ківана.

Ківан заявив, що Шеньє займатиметься наступним етапом розвитку Kyiv Post, зокрема «амбітними планами розширення видання» та «подальшого зміцнення позиції Kyiv Post як глобального голосу України».

Люк Шеньє заявив, що отримав запевнення від власника Kyiv Post в тому, що «повага до редакційної незалежності, яку він демонстрував протягом трьох років, залишається незмінною».

Telegram Logo
Quote«...Я беру на себе цю роль, переконаний, що Kyiv Post відіграє життєво важливу роль у майбутньому України. Я повертаюся в непростий час у 26-річній історії Kyiv Post. Події цього тижня викликали зрозумілу тривогу щодо майбутнього напрямку тижневика. Я ціную висловлення занепокоєння, яке пролунало після оголошення в понеділок, і вважаю, що сила почуттів, виражена останніми днями, підкреслює важливість Kyiv Post як флагмана незалежної журналістики й свободи слова в незалежній і демократичній Україні...Пан Ківан, як і раніше, відданий своєму баченню більшого та кращого Kyiv Post. Він також відданий цінностям прозорості та чесності, які визначають Kyiv Post понад чверть століття. Я поділяю це зобов’язання й працюватиму над підтриманням цих цінностей у своїй ролі генерального директора», — заявив Шеньє.

За словами Шеньє, рішення про призупинення випуску газети від 8 листопада було ухвалене неохоче, цьому передував повний розрив відносин зі співробітниками видання «через протидію планам масштабного розширення Kyiv Post».

Quote«...Я розумію, що несподіваний характер оголошення в понеділок був тривожним, і прагну переконатися, що жоден співробітник не залишиться без розумної матеріальної підтримки, незалежно від того, чи хоче він бути частиною розширеної Kyiv Post», — заявив новий гендиректор.

Шенье додав, що найближчими тижнями він сподівається зустрітися з усією командою особисто та обговорити можливість продовження співпраці. Шеньє запевнив, що «Kyiv Post незабаром повернеться» у медіапростір країни.

Контекст. 8 листопада Аднан Ківан, видавець найстарішого в Україні англомовного тижневика Kyiv Post, заявив про тимчасове закриття видання та звільнення головного редактора. Штатна журналістка Kyiv Post Ганна Миронюк заявила у Facebook, що три тижні тому власник озвучив плани щодо запуску україномовного медіа під брендом видання. Планувалося призначити на керівну посаду пов'язану з ним людину. За її словами, це стало несподіванкою для редакції й було розцінено як втручання в редакційну політику. У газеті запропонували власнику продати її або передати торговельну марку Kyiv Post редакції, проте він відмовився.

Коментарі

Всі новини