Facebook Pixel

Рінат Ахметов закрив газету «Сьогодні»

«Медіа Група Україна» припиняє видавати щоденну газету «Сьогодні» — останній номер вийде 27 вересня. Редакція зосередиться на розвитку сайту бренду і ТБ-форматах, повідомила прес-служба групи.

«Медіаринок у всьому світі розвивається і глобально рухається у бік цифрових мас-медіа. В Україні ці процеси супроводжують наші локальні особливості: система збуту друкованої преси практично зруйнована, друк дорожчає у валютному вираженні, і тенденція до подорожчання збережеться. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давності) новини», — пояснив директор «Медіа Групи Україна» Євгеній Бондаренко.

За останні дев'ять років середньотижневе охоплення щоденних і щотижневих газет знизилося на 52%, а охоплення інтернету зросло на 60%, додав генеральний директор «Сьогодні Мультимедіа» Андрій Романенко. За його словами, всім співробітникам будуть забезпечені справедливі умови звільнення та запропоновані існуючі в групі можливості для працевлаштування.

Quote«В Україні закрилося чимало газет і журналів, гравці, що залишилися на ринку, вже не в змозі підтримувати інфраструктуру, яка необхідна для його існування. Цілі сегменти ринку перестали існувати — збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ», — пояснив Романенко.

У серпні 2018 року «Медіа Група Україна» підписала контракт з одним з найбільших в Європі супутникових операторів – французьким Eutelsat Communications про мовлення на супутнику EUTELSAT 9B.

До складу «Медіа Групи Україна» входять національний телеканал «Україна», телеканали «НЛО TV», «Індиго TV», «Футбол 1», «Футбол 2», «Регіональна Медіа Група» (канали «Донбас», «34 канал», «Сигма»), сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанія «Діджитал Скрінз» (OLL.TV, Xtra TV), продакшн-компанії «Теле Про» і холдинг «Сьогодні Мультимедіа».

Власником медіа-холдингу є група «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) Ріната Ахметова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉