Facebook Pixel

«Укрзалізниця» захотіла частину пирога «Велике будівництво» Зеленського

Глава «Укрзалізниці» Володимир Жмак заявив, що проєкт оновлених маршрутів приміських поїздів City Express потребує посиленого фінансування. За його словами, компанія хоче, щоб ця ініціатива отримала статус «Великого будівництва», як і проєкт щодо українських доріг.

Про це він заявив на всеукраїнському форумі «Україна 30», передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Quote«Ви бачите: є гроші — є дороги. Будуть гроші — будуть комфортні умови перевезення пасажирів», — сказав він, додавши, що компанія розраховує на місцеві органи самоврядування, які допоможуть навести лад на платформах, які, за його словами, «виглядають жалюгідно».

Жмак додав, що потрібно встановити режим пропуску пасажирів, оскільки зараз у потягах їздить багато «зайців», що допоможе підвищити доходи «Укрзалізниці»

Telegram Logo

«Ті регіони, які підуть нам назустріч, отримають нові сучасні електрички, і жителі цих регіонів зможуть комфортно їздити на роботу та з роботи. Ті, хто не піде нам назустріч, їздитимуть в обшарпаних електричках, так би мовити, за залишковим принципом. Передусім ми плануємо діджиталізувати квитки, щоб кожен українець міг купити їх через свій смартфон».

Володимир Жмак

Володимир Жмак

Глава правління «Укрзалізниці»

Контекст. Напередодні Міністерство інфраструктури заявило про те, що 2021 року планує почати роботу над реалізацією залізничної мережі європейського формату, де середня швидкість потягів становитиме 250 км/год і вище.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини