Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дорогі квитки, швидкісні потяги та камери в вагонах: топ-5 планів «Укрзалізниці» на 2021 рік

Плани «Укрзалізниці» на 2021 рік. Фото: УНІАН

Плани «Укрзалізниці» на 2021 рік. Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» анонсувала безліч нововведень, серед яких камери і «червоні кнопки» виклику поліції всередині електричок, подорожчання квитків та інше. The Page публікує головні зміни.

Подорожчання квитків на потяги в 2021 році

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу «1 + 1», у 2021 році квитки на потяги подорожчають на 22% шляхом поетапного підвищення їхньої вартості на 2%. Воно почнеться вже з березня.

«Індексація планувалася в 2020 році [її не проводили з 2018 року. — Ред. The Page]. Але існували різні коронавірусні обмеження. Зокрема, більше трьох місяців пасажирські перевезення були зупинені, тому не було сенсу. Заплановано, що з березня щомісяця будуть робити індексацію по 2%».

Владислав Криклій

Владислав Криклій

міністр інфраструктури

Криклій також додав, що якщо купувати квитки заздалегідь, то на них можна заощадити до 40%.

Безпека в поїздах «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» працює над підвищенням рівня безпеки під час перевезення пасажирів у приміському залізничному сполученні. За словами глави компанії Володимира Жмака, йдеться про встановлення камер спостереження та «червону кнопку» для виклику правоохоронців. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Quote«Якщо ми говоримо про електропоїзди, то зараз ми вже займаємося їхньою модернізацією, яка включає в себе установку камер спостереження, які дозволять машиністу контролювати ситуацію в вагонах електропоїзда. Моя мета — повернути на наші поїзди пасажирів, забрати їх з пасажирського автотранспорту, і повернути в потяги, які будуть комфортними», — пояснив він.

Варто зазначити, що раніше камерами відеоспостереження були оснащені тільки пасажирські потяги далекого прямування.

У кабінах машиністів буде встановлена оперативна «червона кнопка», за допомогою якої машиніст зможе в відповідних ситуаціях викликати правоохоронців на наступну станцію за маршрутом.

«Укрзалізниця» їздитиме на території поруч із Кримом

За словами Жмака, «Укрзалізниця» працює над відновленням залізничного сполучення з територіями, які межують з окупованим Росією півостровом Крим. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ми працюємо над тим, щоб відновити сполучення з територіями, які прилягають до Криму. На жаль, в сам Крим ми заїхати не можемо», — заявив Жмак, додавши, що з гуманітарної та економічної точки зору для компанії невигідно припинення пасажирського сполучення з непідконтрольними Україні територіями та Росією, оскільки компанія втратила транзитні вантажі й пасажирське сполучення, що позначається на її економічних показниках.

Контроль за багажем в «Укрзалізниці»

В ефірі телеканалу «Україна 24» Жмак також заявив, що «Укрзалізниця» посилюватиме контроль за дотриманням норм провозу багажу пасажирами.

Quote«Норми провозу багажу регулюються. Зараз ми будемо приділяти більше уваги тому, щоб ці норми виконувалися. Тому що провезення неоплаченого багажу також завдає нам збитків», — заявив він, додавши, що контролювати провезення багажу повинен провідник, а стежити за дотриманням норм — начальник поїзда.

Швидкісні поїзди «Укрзалізниці»

Напередодні також стало відомо, що «Укрзалізниця» має проєкт організації залізничного сполучення на швидкості до 350 км/год із Києва до найбільших регіональних міст України, зокрема, до Львова, Харкова та Одеси.

За словами Жмака, зараз обговорюється проєкт і пошук інвесторів, оскільки для впровадження потрібні інвестиції. Детальніше про проєкт ви зможете дізнатися з посилання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини