«Укртрансгаз» залишився без гендиректора: куди пішов Сергій Олексієнко

Сергій Олексієнко. Фото: «Укртрансгаз»

Сергій Олексієнко. Фото: «Укртрансгаз»

Генеральний директор держпідприємства «Укртрансгаз» Сергій Олексієнко залишив свою посаду. З 6 серпня обов'язки генерального директора тимчасово виконуватиме Сергій Перелома.

Як повідомили у пресслужбі «Укртрансгазу», поки Олексієнко керував держпідприємством, компанія вперше розробила та затвердила десятирічну програму розвитку ГТС з урахуванням ризиків припинення транзиту від російського «Газпрому», завдяки чому зросла ефективність використання витрат на капітальні інвестиції.

За цей час завершили реалізацію відокремлення та створення незалежного Оператора ГТС; погашення «Укртрансгазом» боргів перед постачальниками та учасниками ринку транспортування газу, а українські ПСГ почали активно залучати українських трейдерів.

Telegram Logo

Чому Олексієнко пішов з компанії, не повідомляється, однак, за словами джерела Expro, він перейде на роботу до «Нафтогазу».

«Ми щиро вдячні Сергію за значний внесок, що він зробив за роки роботи в «Укртрансгазі» та «Нафтогазі». За цей час компанія пройшла через масштабну трансформацію, зміцнила свою репутацію та стала повноправним гравцем на газовому ринку Європи».

Андрій Коболєв

Андрій Коболєв

Глава «Нафтогазу України»


  • Хто такий Сергій Олексієнко?
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше він був радником голови правління та уповноваженого з перспективних проєктів у «Нафтогазі». До цього був на керівних посадах у компаніях, які займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

В «Укртрансгаз» він прийшов у березні 2017 року, коли його призначили членом правління компанії. З березня 2019-го почав тимчасового виконувати обов’язки президента «Укртрансгазу».

  • Хто такий Сергій Перелома?

Раніше працював в «Укртранснафті» та «Криворіжсталі». З 2014-го по 2018 рік був першим заступником голови правління «Нафтогазу». На початку 2019 року наглядова рада затвердила новий склад «Нафтогазу», до якого увійшов Перелома.

Сергій Перелома. Фото: УНІАН

Сергій Перелома. Фото: УНІАН


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини