Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укртрансгаз» збільшив закачування газу до ПСГ на 33%

Оператор підземних газових сховищ України «Укртрансгаз» збільшив закачування до ПСГ до 2,3 млрд кубометрів за підсумками січня-квітня поточного року, що на 33% перевищує показники 2019 року.

Водночас іноземні трейдери збільшили зберігання газу в українських ПСГ на 162% вище, ніж минулого року. За перші чотири місяці поточного року вони закачали 551 млн кубометрів газу, або 24% загального обсягу закачування, повідомляє «Укртрансгаз».

Це пояснюється високим рівнем завантаження європейських газосховищ, зниженням ціни на газ на світовому ринку та вигідними умовами для транспортування та зберігання газу в Україні.

Дані: «Укртрансгаз»

Дані: «Укртрансгаз»

У режимі «Митний склад» нерезиденти зберігали 1,2 млрд кубометрів газу на 01.05.2020, або в 5,5 раза більше, ніж минулоріч. На сьогодні послугами українських ПСГ користуються компанії з Австрії, Естонії, Німеччини, Польщі, Словаччини, США, Франції та Швейцарії.

В 6,7 раза збільшилися запаси резидентів. На 1 травня поточного року вони зберігали в режимі «Митний склад» також 1,2 млрд кубометрів газу.

Контекст. Станом на 28 квітня запаси природного газу в підземних сховищах України досягли 16,4 млрд кубометрів, чого достатньо для проходження зими 2020/21.

Після завершення опалювального сезону 2019/20 в Україні накопичилися рекордні для країни запаси газу в ПСГ в обсязі 15,8 млрд куб. м. Поповнення сховищ газом почалося 6 квітня.

Транзит природного газу у квітні 2020-го склав 4,4 млрд кубометрів, а з початку року — 15,5 млрд кубометрів, що удвічі менше, ніж у 2019 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини