Facebook Pixel

У травні порт Рені опрацював 1 млн тонн вантажів

Морський порт Рені за травень 2023 року опрацював 1 млн тонн вантажів. Це рекордний показник за всю історію існування порту.

Про це пише ЦТС.

Quote«Своїх історичних рекордів досягли й портові оператори. Так, ДП «Ренійський морський торговельний порт» обробило майже 350 тис. тонн, ТОВ «СК Акорд» — понад 100 тис. тонн вантажів», — йдеться в повідомленні.

Найбільше порт Рені прийняв хлібних вантажів, на другому місці — продовольча олія. За травень місяць було опрацьовано 391 судно, з яких 134 морські та 257 річкових.

Quote«Таких результатів вдалося досягти, зокрема, завдяки розширенню номенклатури вантажів, а також впровадженим операційним покращенням: розпочато експлуатацію нових морських терміналів, опрацьовано нові технології перевантаження з використанням плавкранів, мобільних перевантажувачів, ліхтерів, побудовано нові тимчасові склади, обладнано ваги, лабораторії тощо», — підкреслив голова ДП «АМПУ» Юрій Литвин.

Нагадаємо, що за травень 2023 року дунайські порти, що розташовані на українському березі, опрацювали понад 3 млн тонн вантажів. Це їхній абсолютний рекорд за всі роки незалежності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉