Facebook Pixel

У Тернополі ввели примусову вакцинацію

На засіданні міського оперативного штабу ухвалено рішення щодо примусової вакцинації всіх працівників органів виконавчої влади та комунальних підприємств.

Таке рішення ухвалили через «погіршення епідемічної ситуації в Тернополі і з метою забезпечення безперебійної роботи органів місцевого самоврядування», повідомляється на сайті міської ради Тернополя.

«Забезпечити виконання всіма керівниками виконавчих органів, комунальних підприємств і організацій рішення штабу від 6 серпня 2021 року, згідно з яким усі працівники мають до 15 вересня пройти курс вакцинації, а в разі його відсутності щотижневий допуск таких працівників до місця роботи здійснювати за наявності негативного ПЛР-тесту», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Міськрада Тернополя також ухвалила рішення обмежити доступ до структурних підрозділів Тернопільської міської ради відвідувачів, забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень тощо поштовими або електронними засобами.

Буде також посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Це стосується діяльності торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства, громадського харчування та громадського транспорту, з подальшою звітністю щодо виконаної роботи.

«Відтепер, якщо підприємці звертатимуться для отримання дозволу на вечірню або нічну торгівлю, одним із обов'язкових елементів для надання такого дозволу буде наявність сертифіката про вакцинацію у всіх працівників, які здійснюють діяльність у цьому закладі громадського харчування», — зазначив міський голова Сергій Надал.

Коментарі

Всі новини