Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Росії судитимуть за шахрайство колишнього радника Азарова та псевдоміністра «ДНР»

У Росії судитимуть колишнього радника Азарова та псевдоміністра «ДНР». Фото: kommersant.ru

У Росії судитимуть колишнього радника Азарова та псевдоміністра «ДНР». Фото: kommersant.ru

У Росії судитимуть бізнесмена Ігоря Сосновського, колишнього радника експрем'єра Миколи Азарова. Йому інкримінують замах на шахрайство в розмірі $5 млн. За цю суму він обіцяв домогтися припинення кримінального переслідування колишнього гендиректора «Рейлтрансхолдингу» (РТХ) Сергія Шпака, який переховується за кордоном. Про це повідомляє «Комерсант».

Видання зазначає, що Сосновський повністю визнав свою провину, давши свідчення на колишнього «віцепрем'єра» самопроголошеної так званої ДНР Олександра Тимофеєва, відомого як Ташкент, назвавши його організатором афери. І якщо Сосновський тепер може уникнути посадки, то Ташкенту загрожує значний строк.

Контекст. Ігор Сосновський намагався «кинути» на $5 млн колишнього гендиректора РТХ Сергія Шпака, який переховувався за кордоном, через його представника в Росії.

Зв'язавшись з останнім і Шпаком, Сосновський запропонував бізнесмену, заочно обвинуваченому в розкраданні 1,8 млрд рублів у «ВЕБ-Лізингу» за постачання понад 800 вантажних вагонів і цистерн, розв'язати питання щодо його кримінального переслідування. Спочатку за $500 тис. Сосновський обіцяв організувати лист за підписом директора ФСБ Олександра Бортнікова на адресу міністра внутрішніх справ Володимира Колокольцева, згідно з яким кримінальну справу передали б зі слідчого департаменту МВС у провадження спецслужби.

Після цього, повідомляв імовірний аферист, за $4,5 млн Шпака мали зняти з міжнародного розшуку, виключити зі списку обвинувачених і нарешті припинити його кримінальне переслідування за відсутності складу злочину. Шпак, не повіривши Сосновському, попросив свого представника в Росії звернутися до ФСБ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини