Facebook Pixel

Шахраї вигадали нову схему для клієнтів Приватбанку

Шахраї невпинно вигадують нові схеми виманювання грошей і стають у цьому все майстерніші. Українці в соцмережах поскаржилися, що зловмисники під виглядом співробітників Приватбанку крадуть у них кошти. Для цього вони використовують мобільний застосунок, який допомагає захопити контроль над пристроєм та зняти гроші з рахунків.

Як повідомляє галузеве видання GSMinfo, шахрайська cхема досить проста: для початку телефонний шахрай шокує людину повідомленням про спробу злому її рахунку, а далі пропонує встановити певний софт (мобільний застосунок) нібито для захисту акаунта. Бажаючи захистити свої гроші, особа встановлює вказаний застосунок, після чого зловмисник отримує доступ до управління мобільним телефоном жертви та переводить кошти на підконтрольні рахунки.

Цей софт — програма для отримання віддаленого доступу до пристрою. Щойно людина її встановить та продиктує код зловмиснику — власник одразу втратить змогу контролювати свій телефон. Тим часом шахрай матиме повний доступ до банківського рахунку та коштів на ньому.

У Приватбанку в таких випадках радять одразу переривати розмову та нічого на прохання нібито співробітників банку не встановлювати.

Контекст. Раніше стало відомо про ще одну схему шахрайства через Приватбанк. Зловмисники під виглядом співробітників банку пропонували клієнтам «вигідне інвестування».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉