Facebook Pixel

Шахраї під виглядом Приватбанку пропонують «вигідне інвестування»

Шахраї діють «від імені» Приватбанку. Фото: УНІАН

Шахраї діють «від імені» Приватбанку. Фото: УНІАН

Приватбанк повідомив, що його служба безпеки виявила в інтернеті ще одну схему шахрайства. Зареєстрований невідомими особами в США сайт із назвою «Приват-Інвест», незаконно використовуючи логотип і фірмовий стиль банку, заманює українців інвестувати в ряд «проєктів».

У банку підкреслили, що даний ресурс не має ніякого стосунку до Приватбанку, а посилання на нього ведуть на неіснуючі інвестиційні проєкти.

privat.png

Пропонується отримувати доходи від інвестицій в національні компанії на кшталт «Укрнафти», «Дніпровського металургійного заводу» і в сам Приватбанк.

Telegram Logo

Щоб стати «інвестором», потрібно заповнити форму на сайті, вказавши свої ПІБ, номер телефону і пошту. Після заповнення форми з людиною зв'язується оператор кол-центру й обробляє клієнта.

В якості адреси на сайті вказано юридичну адресу Приватбанку: вул. Грушевського, 1д, м. Київ.

Інвестиційна пропозиція на ньому подається від імені ексвласника Приватбанку Ігоря Коломойського.

privat-1.png

Мовна версія сайту одна — російська.

Додатково. Раніше The Page розбиралося, у що можна вкласти гроші в 2021 році, і чому ці способи дійсно можуть стати прибутковими.

У зв'язку з запуском ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року приватні особи зможуть купувати до 100 га і заробляти на цьому. Згідно з розрахунками, такі інвестиції мають прибутковість 4-5% річних, говориться в сюжеті партнера The Page — ділової програми «Перша Шпальта».

Коментарі

Всі новини