Facebook Pixel

Топ-вілли українських олігархів; як керувати зумерами; «цифрові» права. Головне за 6 лютого

Як виглядають вілли Сергія Льовочкіна, Віктора Пінчука та Арсена Авакова? У кого вони крутіші? Ви можете відповісти на ці питання самі, прочитавши матеріал нашої рубрики The Page Style. Що робити з молодими й зухвалими співробітниками, які, як вам здається, не поважають жодних авторитетів? І які документи оцифрують найближчим часом? Ці матеріали потрапили до нашого сьогоднішнього дайджесту. Більше ви можете прочитати на сайті The Page.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Топ-5 розкішних європейських вілл українських олігархів. Після звістки про те, що український мільярдер Рінат Ахметов придбав французький історичний особняк Villa Les Cedres вартістю 200 млн євро, який сьогодні є найдорожчим у світі, The Page стало цікаво, хто ще з вітчизняних олігархів має подібну нерухомість. Сусідами Ахметова виявилися Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін. Дорогими віллами володіють також Віктор Пінчук та Арсен Аваков. Подивитися всі можна в нашій добірці.

Гонитва поколінь: як топменеджеру працювати з «зумерами» та міленіалами. 2017 року на ринку праці вперше зустрілися усі чотири покоління: «бумери», представники поколінь Х, Y та Z. Вони мають різні цінності, підходи до роботи, страхи. Багатьох це дратує, а подекуди лякає. The Page і діловий тижневик «Перша Шпальта» підготували сюжет, як різні покоління уживаються в бізнесі.

Держпослуги у «смартфоні» запустять швидше. 2020 року оцифрують 50 послуг, які є найбільш затребуваними серед українців. Це реєстрація ФОП, «еМалятко», послуги для перевізників і будівельників, послуги для власників авто. Повністю всі послуги стануть доступними у смартфоні впродовж трьох років. Першими цього року запустили водійські права та техпаспорт: The Page підготувало картки, як отримати «цифрові» права і якою є їхня вартість.

На український гральний ринок націлилася міжнародна компанія. Як стало відомо The Page, оператор геймінгу та гемблінгу Net Holding надіслав Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку документ під назвою LOI, який свідчить про наміри вийти на український ринок. Однак поки компанія критикує редакцію законопроєкту про легалізацію грального бізнесу, розповів The Page глава комітету Дмитро Наталуха.

Текст законопроєкту про заборону повернення банків колишнім власникам можуть змінити. Про це The Page розповів міністр юстиції Денис Малюська. За його словами, зараз існує близько десятка різних версій документа, яких ще немає в публічному доступі, і, можливо, вони і не з'являться.

Топменеджери держкомпаній отримають бонус від приватизації. У нових контрактах топменеджерів державних підприємств, які перебувають у сфері управління Фонду держмайна, будуть встановлені ключові показники ефективності (KPI). Відтепер топменеджери зможуть отримувати бонуси у вигляді певного відсотка від вартості приватизації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉