Facebook Pixel

Топ-5 розкішних європейських вілл українських олігархів

Життя

Після звістки про те, що український мільярдер Рінат Ахметов придбав французький історичний маєток Villa Les Cedres вартістю 200 млн євро, що зараз є найдорожчим у світі, стало цікаво, хто ще з вітчизняних олігархів має подібну нерухомість.

Вілла Ахметова на Лазурному березі

Вілла Les Cedres у Сен-Жан-Кап-Ферра на Лазурному березі Франції отримала свою назву дякуючи кедрам (французькою cèdres), які ростуть біля входу до неї.

akhmetov.jpeg

Маєток площею 1672,2 кв. м на ділянці площею 14 га побудували 1830 року, а 2020-го його придбав Ахметов.

akhmetov-2.jpeg

Інтер’єр маєтку по-королівськи розкішний: вітальня, французькі антикварні люстри, безліч картин у стилі XIX століття, 14 спалень, величезні каміни з дерева та мармуру.

akhmetov-3-sternenko.jpg

Сусіди Ахметова — Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін — живуть там уже давно

На початку 2016 року тодішній нардеп Сергій Лещенко повідомив, що в українських олігархів Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна є вілли на елітному узбережжі Франції в десятьох метрах одна від одної.

Вілла Фірташа називається La Mauresque («Мавританка») і розташована за двома адресами: номер 52 на бульварі Шарля де Голля (Boulevard Charles De Gaulle ) і номер 48 на авеню Бельвю (Avenue Bellevue ).

firtash.jpg

Одним з попередніх власників будівлі з садом, басейном і тенісним кортом був письменник Сомерсет Моем.

firtash-2.jpg

Будівлю вартістю 49 мільйонів євро оформлено на компанію LM Holdings.

Quote«Згідно з документами, цедентами (особами, що поступаються своїми правами. – Ред.) фірми є директор багатьох підприємств Фірташа Роберт Шетлер-Джонс та ще один британець Девід Браун, а правонаступником – Дмитро Фірташ», — повідомив тоді Лещенко.

За парканом маєтку Фірташа — вілла давнього партнера мільйонера, а в минулому соратника експрезидента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна.

lovochkin-3.jpg

Віллу вдалося ідентифікувати завдяки фотографіям його доньки Олени, які вона постила в Instagram ще 2014 року. Зазначимо: попри вимоги закону, Льовочкін не задекларував цей маєток.

lovochkin-2.jpg

«Будинок Льовочкіна на Сен-Жан-Кап-Ферра оформлений через ланцюжок підставних фірм з реєстрацією в Данії та Люксембурзі з використанням громадян Кіпру як номінальних директорів», — написав тоді Лещенко.

lovochkin.jpg

Розкішна вілла Льовочкіна розташована за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля ( Boulevard du Gén éral de Gaulle ) в Сен-Жан-Кап-Ферра.

Відомо, що Льовочкін володіє там п'ятьма земельними ділянками, об'єднаними однією територією і поштовою адресою. Нерухомість оформлено на данську компанію Glorietta Investments I APS.

За попередніми розрахунками, нерухомість коштує близько 40 млн євро.

Пінчук купив оптом чотири маєтки в італійській Сардинії

Український мільярдер Віктор Пінчук 2008 року купив собі чотири вілли на Смарагдовому березі в Сардинії, що розташовані в районі Порто-Черво, Ромаццино та Капріччолі.

pinchuk.jpg

1. Триповерхова вілла Luci del mare з 15 кімнатами, басейном та іншими об'єктами.

2. Вілла Samanna. У ній — 21 кімната і сад площею 5800 квадратних метрів.

pinchuk-2.jpg

3-4 — вілли La Torre та La Deseada — трохи менші за розмірами. Двоповерхова La Torre має п’ять кімнат, її загальна площа 110 кв. м.

Водночас вілла La Deseada вважається маленьким скарбом узбережжя — вона розташована найближче за інші до моря і пляжу.

pinchuk-3.jpg

У лютому 2008 року компанія Orinbay Worldwide limited (Беліз), яку пов'язують із Пінчуком, придбала у компанії Tradim, підконтрольній італійському бізнесменові Луїджі Зуніно, компанію TR Estate, у володінні якої знаходилися чотири вілли на Сардинії. За чотири будівлі Пінчук заплатив 70 млн. євро.

Аваков купив італійську віллу з 26 кімнатами

2017 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков придбав віллу на узбережжі Середземного моря в Італії через фірму Ferdico.

avakov-4-sternenko.jpg

У будівлі площею 566 метрів у маєтку, розташованому в муніципалітеті Сан-Феліче-Чірчео, налічується 26 кімнат на першому -другому поверхах та у підвалі. Згідно з фото, на території вілли є басейн.

avakov-2.png

Як відомо, фірма Avitalia, власником якої на 100% є Аваков, поглинула іншу італійську фірму Ferdico А Ferdico і 3 лютого 2017 року отримала державний акт на право власності на віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан-Феліче-Чірчео в регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy ). На той момент Avitalia вже на 100% володіла фірмою Ferdico.

avakov.jpg

Приблизна вартість нерухомості, яку придбав український міністр, становить близько 774 тис євро.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі