Facebook Pixel

Що було на виставці чоловічої моди Pitti Uomo

Особиста думка

У той час як втомлені від тягот і турбот українці масажували свої п'яти на Балі, усе прогресивне людство з надією дивилося на зліт чоловіків у Флоренції, задаваючись одним й тим самим питанням уже котрий рік поспіль:

Quote«Ну, хлопці, ну хоч цього разу, ну хоч що-небудь цікаве, незвичайне, ну, хоч цього року?»

Про Pitti без слинок захоплення:

  • Якщо раніше красивій і розумній варто було ходити зі страшненькою дурепою-подружкою, то на Pitti тепер треба ходити втрьох. Удвох — торішній тренд, забудьте. Три красеня, вбраних бажано в одному стилі, одного зросту, в капелюхах, розстебнутих пальтах, щоб бачити «багатошаровість» (тенденції вже років так 300), збільшують шанси потрапити до модної преси в геометричній прогресії.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • Вперше (ура!) кількість фотографів перевищила кількість тих, кого фотографують, а самі фотографи стали виглядати набагато краще, ніж деякі гості Фортецца-да-Бассо.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • Новий тренд — фото не на виставці, а на тлі обшарпаної флорентійської будівлі, поюзаної століттями двері або мало освітленої вулиці, що йде вдалину і ніби говорить про те, що все минуще, а Флоренція вічна.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • Якщо раптом ви опинилися на Pitti одні, то вам просто необхідно ходити із задумливим виглядом, опустивши голову і постійно поправляючи шарф у вигляді пледа. Ваше заглиблення у думки допоможе фотографу «зловити» кадр, бо «нічого тут веселитися, фешн — справа серйозна, про моду треба думати».
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • Значна частина гостей воліє на ніч їхати з Флоренції, бо навіть занепалий готель з побитим модними попами унітазом під час виставки коштує 400 євро, до ресторанів не пробитися, а дивитися на своїх багатошарових клонів гидко.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

Ну й про хороше:

  • З вигнання повернувся Стефано Пілаті. Пам'ятаєте того, хто намагався з YSL зробити щось, що можна носити, а потім попрацював у Zegna, але й звідти його погнали (чи то обходився дорого, чи то був занадто зухвалий). Так от, він зробив своє фешн-шоу, і це було добре, навіть сам вийшов у пальто.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • На Pitti не можна носити убогий мегаоверсайз одяг і взуття. Також на Pitti ви не знайдете написів на пів спини. Тож любителі Балансьяг і Оффвайтів — вам до Парижа.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

  • Бренди стрепенулися і стали використовувати виставку як маркетинг-платформу: баєрів усе менше, гості в павільйони не заходять (їм би усе фоткатись), і тільки преса перетікає від стенду до стенду в пошуках глобальних одкровень на тему моди. Так от, Tombolini цього року притягнув до себе футболістів «Роми» разом з їхнім тренером Фонсекою (колись тренував «Шахтар»), Brioni відсвяткував 75-річчя струнним оркестром, а власник Kering Group отримав медальку від вдячних жителів Флоренції. І це було прекрасно.
Фото: Pitti Immagine

Фото: Pitti Immagine

Відгриміли фанфари, і ми, як усі жителі Флоренції, чекаємо на наступну виставку, тільки ми — з надією (а вона, як відомо, вмирає останньою), а жителі Флоренції — в очікуванні бабла (як одесити — літа, а жителі Буковеля — снігу). Ось така вона, ця чоловіча мода: вся безглузда, незграбна і трохи суперечлива.

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів Гастро/Їжа

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів

Айк Вейшторт: «Споживати гарну їжу — у цьому і є щастя» Гастро/Їжа

Айк Вейшторт: «Споживати гарну їжу — у цьому і є щастя»

Citronelle та Saint bar готують їжу для киян у воєнний час: як можна долучитися Гастро/Їжа

Citronelle та Saint bar готують їжу для киян у воєнний час: як можна долучитися