Facebook Pixel

Селебріті року. Юлія Саніна про стиль, роботу і сім'ю

Персона

QuoteЗа інтелектом та душею треба доглядати ще більше, ніж за зовнішністю

The Page обрало зірку року. За нашою думкою, це Юлія Саніна з The Hardkiss. Вона успішна, стильна, розумна; робить модну сучасну українську музику і її група завжди на вустах; ще гармонійно поєднує роботу і материнство. В інтерв'ю співачка розповіла, як їй все це вдається.

  • Про сценічний образ

Над моїм сценічним образом працюють одні з найкращих стилістів в Україні. Ми співпрацюємо всі 7, а то й 8 років. Мій стиль — це, багато в чому, їхня заслуга. Я, напевно, просто вдало приміряю на себе той образ, який ми разом з ними вигадуємо, вмію в цей образ вживатися й нести його. В повсякденному житті я вдягаюсь досить звичайно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • Про смак

Я думаю, що його можна виховати. Принаймні, я виховувала і продовжую виховувати свій смак. В дитинстві, в шкільні роки мені було взагалі байдуже, як я вдягнена, та у що мене вдягала мама. Я не звертала на це уваги і ніколи не була модницею. А зараз, помічаю, що купую модні журнали та дивлюся, що наразі модно, а що ні. Частіше заходжу на шопінг в магазини. Я була такою пацанкою, яка над усім цим не задумується, але з віком це «виховалось».

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Про догляд за собою і бьюті-рутину

Догляд обов'язковий. Професія потребує від мене уваги до своєї зовнішності. Рутинні речі – це завжди очищення шкіри ( як закон — вранці і ввечері), плюс тонік та зволожуючі креми. Ці три компоненти завжди присутні. Після складного макіяжу очищення ще більше. Зрозуміло, що макіяж, який використовують просто жінки, і жінки, що працюють на телебаченні або артистки, – це дві різні речі. У нас скоріше грим, дуже складний, і його важливо ретельно змити, інакше будуть проблеми.

У мене на це йде 20 хвилин і я використовую декілька засобів: міцелярну воду, двофазний засіб, пінку для вмивання, тонік. А потім обов'язково наношу крем або маску на всю ніч.

Я займаюсь спортом. Не дуже слідкую за дієтою, але стараюсь правильно харчуватись. Раз на місяць відвідую косметолога. Хотілося б частіше, але з моєю роботою це неможливо. У косметолога є ряд процедур, які неможна зробити вдома. Як би ти не хотів, ніякі народні методи не порівняються з новітніми технологіями і процедурами.

  • Про щоденний макіяж і YouTube

Для щоденного макіяжу у мене мінімум засобів: тональний крем, пудра, рум'яна та туш для вій. Можу додати ще трохи відтінків на очі. Колись я звернулася до свого візажиста Слави Чайки, щоб навчив мене, як зробити собі мейкап. Він сказав відкрити YouTube і подивитися там уроки. Тому що, насправді, там так все по поличках розкладено, що кожна жінка може навчитись. Я подивилася, що пропонується. Обрала для себе ту дівчину, яка мені підійшла як вчителька. Це була Олена Кригіна, дуже популярна YouTube-блогерка. Я там зрозуміла основи, ази, а потім Слава Чайка навчив мене робити сценічний макіяж, який набагато складніший.

  • Про зовнішність та інтелект

Я думаю, що за інтелектом та душею треба доглядати ще більше, ніж за зовнішністю, бо це наш внутрішній світ. Звісно, перше враження дуже важливе. Його не можна справити двічі, тут треба добре виглядати. Але коли відкриваєш рот і починаєш розмовляти, то якою б ти красунею не була, якщо не маєш, що сказати, то це катастрофа. Треба розвиватися, займатися самоосвітою, чимось цікавитися.

  • Про фольклор і рок

Я філолог-фольклорист. Не можу сказати, що зараз я займаюся фольклористикою або приділяю цьому багато уваги. Просто тоді факультет здався найцікавішим з усього того, що пропонував університет імені Тараса Шевченка. Зараз освіта допомагає мені робити вкраплення національної, народної самоідентичності в нашу рок-музику. Тому що наша народна культурна жилка – це і є те, що відрізняє нас від багатьох інших. Інколи The Hardkiss це вдається і тоді ми дуже щасливі.

  • Про материнство

Я дуже спокійна у повсякденному житті. Ті, хто зі мною спілкуються, кажуть, що це дійсно дві різні людини. І я переключаюся буквально за хвилину до виходу на сцену. Там я буваю інколи агресивна, інколи серйозна. В житті я спокійна, привітна, весела людина. І я весела мама. Намагаюсь підтримувати зі своєю дитиною дружні стосунки. Піклуюсь і стараюсь бути хорошою мамою.

  • Про свій звичайний день

Прокидаємось з сином о 7:30 ранку, я везу його в садочок. Потім повертаюсь додому, снідаю. Дивлюсь улюблений серіал. Об 11-й йду на спорт. І далі вже залежно від того, що у нас по роботі. Ввечері забираємо малого з саду. І пакуємо валізи на концерт.

  • Про те, як досягти успіху

Якщо б я давала поради дітям та підліткам, то сказала б, що важливо розвиватись і чимось цікавитись. На жаль, зараз дуже багато спокус, які засмоктують: Інтернет, соцмережі, комп'ютерні ігри. Я не кажу, що це погано. Це невід'ємна частина нашого життя. Але особливо підлітки мають цікавитись чимось ще. Щоб їм хотілося жити своїм життям, а не чужим, яке вони бачать в соцмережах, Інтернеті, Інстаграм. Я зараз спостерігаю, що вони живуть чиїмось життям, закохуються у якихось Інтернет-героїв, які дуже часто не є такими, якими здаються у соцмережах. Хай живуть цікаво, кожен день пізнають щось нове, пробують себе у різному. І не забувають виглядати стильно. Не бояться проявляти себе також й візуально.

Коментарі

Chopard представив необроблений смарагд вагою 6225 каратів

Від Hurts до Майлі Сайрус: 10 кліпів, знятих у Києві

Топ-5 застосунків для читання книг