Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

5 книг, які варто прочитати. Поради видавця Алекса Ассуліна

Персона

Фото: Domio Group

Фото: Domio Group

Напередодні новорічних свят у флагманському магазині Domio Group відкрився корнер видавничого дому Assouline Publishing. Історія видавництва почалася 25 років тому з книги La Colombe d'or про улюблений готель подружжя Проспера і Мартіни Ассулін. Їхній син Алекс, віцепрезидент сімейної компанії, приїхав до Києва представити найкращі видання. В інтерв'ю The Page він розповів про свої улюблені книжки.

  • Dressing the Man
Фото: Issuu

Фото: Issuu

Я люблю читати і перечитувати книжки, аналізуючи їх з точки зору бізнесу. Книга, яку я б порадив прочитати першою, – Dressing the Man Алана Флассера. Це посібник для чоловіків: як вибирати одяг і як правильно представляти себе в суспільстві. Я дуже люблю цю книгу і завжди тримаю її при собі. У кожній моїй квартирі є примірник Dressing the Man – настільки вона для мене важлива. Вважаю, що це ціле мистецтво – грамотно подавати себе.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • «Неординарні. Історії успіху»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Це друга книга у моєму списку. Я перечитую її кожні п'ять років. Називається вона Outliers (в українському перекладі «Неординарні. Історії успіху»), автор — Малколм Гладуелл. Цікава тим, що досліджує сьогоднішній світ і аналізує шляхи успіху.

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • «Парфуми»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Бестселер Патріка Зюскінда. Це роман про нюх і запахи, які нас оточують. Ця книга впливає на органи почуттів. Стала для мене однією з важливих.

  • «Уна і Селінджер»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Книга «Уна і Селінджер», яку написав Фредерик Бегбедер, розповідає про стосунки Уни О'Ніл і американського письменника Джерома Девіда Селінджера. Це вражаюча історія кохання.

  • «Адріанові спогади»
Фото: Edition Originale

Фото: Edition Originale

Останньою у своєму топ-5 я назвав би улюблену книгу моєї мами — «Адріанові спогади» письменниці Маргеріт Юрсенар. Коли мамі було 20-30 років, ця книга мала для неї велике значення. Це підштовхнуло мене до того, аби теж прочитати «Адріанові спогади». Твір справив певний вплив і на мене.

Коментарі

День Незалежності України. Топ-15 музеїв Києва: де провести вихідні

«Новий Берлін»: путівник андеграундного Києва від The New York Times

Свято BVLGARI в Києві: новосілля в римських традиціях і ретроспектива ювелірно-годинникового мистецтва