5 книг, які варто прочитати. Поради видавця Алекса Ассуліна

Персона

Фото: Domio Group

Фото: Domio Group

Напередодні новорічних свят у флагманському магазині Domio Group відкрився корнер видавничого дому Assouline Publishing. Історія видавництва почалася 25 років тому з книги La Colombe d'or про улюблений готель подружжя Проспера і Мартіни Ассулін. Їхній син Алекс, віцепрезидент сімейної компанії, приїхав до Києва представити найкращі видання. В інтерв'ю The Page він розповів про свої улюблені книжки.

  • Dressing the Man
Фото: Issuu

Фото: Issuu

Я люблю читати і перечитувати книжки, аналізуючи їх з точки зору бізнесу. Книга, яку я б порадив прочитати першою, – Dressing the Man Алана Флассера. Це посібник для чоловіків: як вибирати одяг і як правильно представляти себе в суспільстві. Я дуже люблю цю книгу і завжди тримаю її при собі. У кожній моїй квартирі є примірник Dressing the Man – настільки вона для мене важлива. Вважаю, що це ціле мистецтво – грамотно подавати себе.

Telegram Logo
  • «Неординарні. Історії успіху»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Це друга книга у моєму списку. Я перечитую її кожні п'ять років. Називається вона Outliers (в українському перекладі «Неординарні. Історії успіху»), автор — Малколм Гладуелл. Цікава тим, що досліджує сьогоднішній світ і аналізує шляхи успіху.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
  • «Парфуми»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Бестселер Патріка Зюскінда. Це роман про нюх і запахи, які нас оточують. Ця книга впливає на органи почуттів. Стала для мене однією з важливих.

  • «Уна і Селінджер»
Фото: Amazon

Фото: Amazon

Книга «Уна і Селінджер», яку написав Фредерик Бегбедер, розповідає про стосунки Уни О'Ніл і американського письменника Джерома Девіда Селінджера. Це вражаюча історія кохання.

  • «Адріанові спогади»
Фото: Edition Originale

Фото: Edition Originale

Останньою у своєму топ-5 я назвав би улюблену книгу моєї мами — «Адріанові спогади» письменниці Маргеріт Юрсенар. Коли мамі було 20-30 років, ця книга мала для неї велике значення. Це підштовхнуло мене до того, аби теж прочитати «Адріанові спогади». Твір справив певний вплив і на мене.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним Персона

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво Персона

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво

Дорогій людині. Подарунки від $1000 Стиль життя

Дорогій людині. Подарунки від $1000