Міністр юстиції Денис Малюська заявив , що текст законопроєкту про заборону повернення ексвласникам визнаних неплатоспроможними банків може бути зміненим.
«Сьогодні існує з десяток різних версій документа, тільки я вже читав три редакції, яких ще немає в публічному доступі, і, можливо, вони і не з'являться. Поки що наша позиція відображена в урядовому законопроєкті», — розповів Денис Малюська.
Водночас джерело у фракції «Слуга народу» заявило, що законопроєкт Кабміну складався з 93 сторінок і загалом влаштовував МВФ. У Раду було внесено також версії законопроєкту від голови комітету з фінансів Данила Гетманцева, а також від народного депутата Олександра Дубинського.

«У цій версії всього п'ять сторінок, і вона, найімовірніше, вигідна Ігорю Коломойському як ексвласнику Приватбанку, оскільки обмежує можливості Нацбанку щодо виведення з ринку банків. МВФ її ніколи не схвалить», — зазначає співрозмовник видання.
Раніше про наявність версії законопроєкту під авторством Данила Гетманцева написало видання «НВ Бізнес». Згідно з даними видання, ця версія містить ряд пунктів, вигідних для Ігоря Коломойського.
Контекст. Кабмін 12 грудня зареєстрував у Раді законопроєкт №2571, який, зокрема, встановлює, що у разі визнання банку неплатоспроможним його власники мають право вимагати через суд лише відшкодування, для розрахунку якого будуть залучатися аудитори. Відповідно до законопроєкту, банк зобов'язаний постійно підтримувати рівень ліквідності та фінансування, достатній для забезпечення своєчасного та повного виконання своїх зобов'язань, і одночасно дотримуватися мінімальних значень нормативів ліквідності, встановлених Нацбанком.
Крім цього, документ детально уточнює порядок набуття або збільшення істотної участі, а за порушення його пропонується передбачити тимчасове позбавлення такого власника використання його права голосу та/або вимагати відчуження його акцій банку Національним банком.