Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін призначив службове розслідування стосовно голови «Енергоатому»

Кабмін призначив службове розслідування стосовно голови «Енергоатому». Фото: «Енергоатом»

Кабмін призначив службове розслідування стосовно голови «Енергоатому». Фото: «Енергоатом»

Кабінет міністрів створив комісію з проведення службового розслідування стосовно т.в.о. президента «Енергоатому» Петра Котина. Відповідне розпорядження опубліковано на урядовому порталі.

Розслідування проводитиметься комісією впродовж двох місяців відповідно до закону про запобігання корупції і з метою виконання розпорядження Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 3 березня 2021 року, говориться в розпорядженні.

НАЗК у своєму розпорядженні вказувало на неправомірність звільнення директора з запобігання та протидії корупції — радника президента «Енергоатому» Олега Поліщука.

В «Енергоатомі» на запитання The Page відповіли, що рішення уряду по суті є технічним і процедурним документом, так як трьома судовими рішеннями всі ініційовані НАЗК виробництва раніше були закриті.

Так, 28 травня Шевченківський районний суд Києва за підсумками розгляду протоколу НАЗК щодо Петра Котина як керівника «Енергоатому» закрив провадження у справі через відсутність у його діях складу адміністративного правопорушення.

16 квітня рішеннями Шевченківського районного суду врахована позиція «Енергоатому» і закрито провадження ще у двох справах за протоколами, складеними НАЗК щодо Котина, через відсутність в його діях складу адміністративного правопорушення.

«Рішення судів доводять, що «Енергоатом» є законослухняним суб'єктом господарювання, який в своїй діяльності завжди діє в повній відповідності з нормами законодавства і відстоює у судових інстанціях законність своїх дій і відновлення порушених прав компанії та її керівництва», — заявили в «Енергоатомі».

Додатково. 31 березня 2020 року Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючим обов'язки глави держпідприємства НАЕК «Енергоатом» гендиректора відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» Петра Котина.

У серпні минулого року «Енергоатом» заблокував позапланову антикорупційну перевірку з боку НАЗК.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини