Facebook Pixel

Словаччина пішла на жорсткий загальнонаціональний локдаун

Словаччина оголосила суворий локдаун для вакцинованих і невакцинованих – скільки триватиме. Фото: Flickr

Словаччина оголосила суворий локдаун для вакцинованих і невакцинованих – скільки триватиме. Фото: Flickr

Влада Словаччини вирішила ввести жорсткий локдаун тривалістю 14 днів, який стосуватиметься як вакцинованих громадян, так і тих, хто не зробив жодного щеплення. Окрім того, місцевий уряд увів у країні надзвичайний стан на 90 днів, пише видання Aktuality.

Упродовж наступних двох тижнів жителям Словаччини доведеться дотримуватися комендантської години (з 01:00 до 05:00) з можливістю виходити на роботу за наявності відповідної довідки від роботодавця.

Відкритими для відвідування залишатимуться продовольчі магазини, аптеки, лікарні, хімчистки, поштові відділення та банківські установи. Громадянам дозволяється залишати свої домівки для вигулу домашніх улюбленців (у межах 500 м від житла) та догляду за родичами. Місцевим жителям не забороняють виїзди не природу, однак лише в межах свого району проживання. Винятки також поширюються на відвідування похорон, весіль або хрещень.

Telegram Logo

Контекст. За даними Worldometers, минулої доби в Словаччині було виявлено понад 10,3 тис. нових випадків захворювання і 71 смерть. Загалом від початку пандемії в країні зафіксовано 631 738 випадків зараження та 14 056 летальних випадків.

З 5,5 млн населення країни щепилися проти коронавірусу менш як половина (45,3%).

З 22 листопада жорсткий локдаун оголосили в Австрії. З-поміж іншого країна закрила свої кордони для іноземних туристів.

Коментарі

Всі новини