Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Латвія йде на жорсткий загальнонаціональний локдаун

Локдаун в Латвії триватиме з 21 жовтня по 15 листопада: що і як працюватиме. Фото: Flickr

Локдаун в Латвії триватиме з 21 жовтня по 15 листопада: що і як працюватиме. Фото: Flickr

У зв’язку зі стрімким зростанням захворюваності населення на коронавірус влада Латвії вирішила оголосили в країні загальнонаціональний чотиритижневий локдаун. Він триватиме з 21 жовтня по 15 листопада, пише місцеве видання Delfi.

Що і як працюватиме

  • У Латвії вводиться комендантська година (20:00 – 05:00).
  • Школярі перебуватимуть на канікулах до 1 листопада. Після цього молодші класи повернуться до освітніх установ, старші школярі та студенти навчатимуться онлайн.
  • Закриються салони краси, тренажерні зали, кафе, ресторани та інші заклади обслуговування і громадського харчування.
  • Під заборону потраплять спортивні та культурні масові заходи.

Вакцинація і локдаун

Прем’єр-міністр Крішьяніс Каріньш та очільник місцевого МОЗ Даніель Павлютс визнали, що провалили вакцинаційну кампанію в країні, тому локдаун є вимушеним кроком.

За даними Worldometers, за минулу добу в Латвії виявили 1 255 нових випадків та 7 смертей від коронавірусу. Загалом від початку пандемії в країні зафіксовано 186 869 випадків зараження, 2 897 смертей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Населення Латвії щеплюють вакцинами Johnson&Johnson, Moderna, Oxford/AstraZeneca, Pfizer/BioNTech. Наразі в країні повністю щеплено 50,22% населення (933 612 осіб).

Контекст. Український МОЗ очікує пік поточної хвилі пандемії COVID-19 і пікові навантаження на систему охорони здоров'я наприкінці жовтня — у середині листопада.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На ранок 19 жовтня в Україні виявили 15 579 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу та 538 смертей. Від початку вакцинації проти коронавірусу в Україні щепили 8 065 762 людей, із них 6 573 564 особи отримали дві дози вакцини.

Коментарі

Всі новини