Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Shell запустила один із найбільших у світі електролізерів «зеленого» водню

Shell запустила одне з найбільших виробництв зеленого водню. Фото: httpneftianka.ru

Shell запустила одне з найбільших виробництв зеленого водню. Фото: httpneftianka.ru

Енергетичний гігант Shell запустив один із найбільших у світі електролізерів «зеленого» водню в китайській провінції Хебей для потреб автомобільного транспорту на час проведення XXIV Олімпійських зимових ігор 4 — 20 лютого 2022 року.

Електролізер забезпечить близько половини загального обсягу постачання «зеленого» водню для автомобілів на паливних елементах у зоні змагань — місті Чжанцзякоу, повідомляє Reuters.

Це перший комерційний проект Shell із розроблення водню в Китаї, на який пішло лише 13 місяців. Виробництво — спільне підприємство Shell China та Zhangjiakou City Transport Construction Investment Holding Group Co. Ltd, створене в листопаді 2020 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Установка потужністю 20 МВт та водневі заправні станції в Чжанцзякоу — перша фаза проєкту. Компанії планують збільшити потужність електролізера до 60 МВт на другому етапі проєкту, який триватиме протягом наступних двох років.

«З планами розширення фази 2 проєкту та через партнерські відносини з місцевими органами влади та підприємствами ми підтримуватимемо розвиток низьковуглецевої енергетичної системи та низьковуглецевої транспортної системи в Чжанцзякоу та ширшому регіоні Пекін — Тяньцзінь — Хебей», — відзначив Джейсон Вонг, виконавчий голова Shell Companies у Китаї.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Енергію для встановлення повністю забезпечують наземні вітрогенератори. Проєкт спочатку розрахований на заправлення парку понад 600 автомобілів на паливних елементах у зоні змагань. Після цього водень використовуватиметься для громадського та комерційного транспорту в регіоні Пекін — Тяньцзінь — Хебей.

Коментарі

Всі новини