Facebook Pixel

Байден назвав причини скасування санкцій проти «Північного потоку – 2»

Президент США Джо Байден відмовився від нових санкцій США щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2». Причиною стало те, що проєкт майже закінчено, а нові санкції завдадуть шкоди стосункам із Європою.

Про це заявив сам Байден, передає Bloomberg.

Нещодавно адміністрація Байдена заявила, що США відмовляються від санкцій із міркувань нацбезпеки, попри те, що «Північний потік – 2» та його голова Маттіа Варніг займаються санкціонованою діяльністю згідно з законами США.

Telegram Logo

Водночас канцлерка Німеччини Ангела Меркель привітала таке рішення та заявила, що обговорить «Північний потік – 2» з Байденом на саміті G-7 наступного місяця.

Однак деякі американські законодавці переймаються, що відмова від санкцій ще більше зв'яже Західну Європу з РФ, тому вони виступили з критикою Байдена.

Контекст. Міністерство фінансів США 22 травня офіційно оголосило про накладення санкцій на чотири компанії, зайняті в роботі над проєктом «Північний потік – 2».

Після закінчення запуску «Північного потоку – 2» оператор газотранспортної системи України втрачатиме $5-6 млрд щорічно.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини