Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінфін США оголосив про санкції по «Північному потоку – 2»

Трубоукладач «Академік Черський» потрапив під санкції США. Фото: Gazprom Flotte

Трубоукладач «Академік Черський» потрапив під санкції США. Фото: Gazprom Flotte

Міністерство фінансів США офіційно оголосило про накладення санкцій на чотири компанії, зайняті в роботі над проєктом «Північний потік — 2», і на 13 суден, що беруть участь в будівництві газопроводу.

Під санкції потрапили трубоукладач «Академік Черський», а також судна «Артеміс Офшор», «Бахтемір», «Балтійський дослідник», «Финвал», «Капітан Беклемішев», «Мурман», «Нарвав», «Сивуч», «Рятувальник Карєв», «Умка», «Владислав Стрижов» і «Юрій Топчев». Про це йдеться в опублікованому повідомленні.

У списку Мінфіну також значаться федеральна державна бюджетна установа «Морська рятувальна служба» (Морспас) і компанії «Мортранссервіс», «Самарський теплоенергетичний майновий фонд», «Коксохімтранс».

В опублікованому списку відсутня компанія-оператор газопроводу — Nord Stream 2 AG. Раніше, 19 травня, стало відомо, що адміністрація президента США Джо Байдена ввела і тут же призупинила дію санкцій проти цієї компанії і її гендиректора Маттіаса Варніга. Про це повідомлялося в звіті Держдепартаменту, направленому до Конгресу. Вашингтон пояснив свою позицію «національними інтересами».

Міністр закордонних справ ФРН Хайко Мас привітав позицію Вашингтона, назвавши це «кроком назустріч Берліну». За словами міністра, «Північний потік — 2» є єдиною темою, по якій між двома країнами існують фундаментальні розбіжності.

Додатково. Якщо «Північний потік — 2» запустять, то втрати «Оператора газотранспортної системи України» складуть $5-6 млрд щорічно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини