Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У жовтні українцям удвічі збільшать суму компенсацій за розміщення переселенців

Розміщення переселенців: держава збільшить компенсацію. Фото: Getty Images

Розміщення переселенців: держава збільшить компенсацію. Фото: Getty Images

Сума компенсацій за розміщення внутрішніх переселенців зросте вдвічі після початку опалювального сезону.

Сьогодні ця сума допомоги від держави становить майже 450 грн за людину щомісяця. Держава на цю програму щомісяця витрачає понад 100 млн грн, заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов у коментарі Суспільному.

Quote«Це не тільки держава виділяє кошти. Ми маємо також міжнародних партнерів, які нам допомагають у частині цих витрат», — зауважив він.

Щоб отримати компенсаці, власники квартир мають виконати дві умову:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • прихисток має бути безплатним,
  • у власника житла не має бути заборгованості по комуналці.

Програма передбачає можливість компенсації витрат на комунальні послуги. Сьогодні ця сума становить 450 гривень на одну людину.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote"Ми розуміємо, що попереду зима, опалювальний сезон, і витрати збільшуватимуться. Тому плануємо вдвічі підняти цю суму, вона буде близько 900 гривень», — зазначив Чернишов.

Долучитись до програми можна через «Дію», або через сайт https://prykhystok.gov.ua/. Для цього треба створити оголошення — знайти або надати житло. Щоб запропонувати свою допомогу, треба на вебпорталі заповнити форму й опублікувати оголошення.

Після розміщення гостей, необхідно подати заяву до органів місцевого самоврядування. Далі виплати щомісяця зараховуватимуться на картку.

Коментарі

Всі новини