Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На росії заявили про можливість застосування проти України зброї, яку раніше агресор не використовував

рф погрожує Україні новою зброєю. Фото: Telegram / Оперативний ЗСУ

рф погрожує Україні новою зброєю. Фото: Telegram / Оперативний ЗСУ

У рф заявили про можливість застосування у війні проти України зброї, яка досі не використовувалась, а також своїх «експериментальних» розробок. Про це свідчать сьогоднішні заяви ексочільника «Роскосмосу» Дмитра Рогозіна та заступника голови Радбезпеки рф Дмитра Медведєва.

Останній заявив, що російська окупаційна армія продемонструвала в Україні ще не увесь наявний арсенал озброєнь.

Quote«росія з очевидних всіх розумних людей причин поки що не використовувала весь свій арсенал можливих засобів ураження. І не завдавала ударів по всіх можливих ворожих цілях, розташованих у населених пунктах. І не лише з властивої нам людської доброти. Всьому свій час», — написав він.

Рогозін же розповів, що у росії є «перспективна зброя та військові комплекси», які не пішли в серійне виробництво, однак можуть бути використовні в бойових діях. Він розповів, що цим питання в країні займається інспекторська група «Царські вовки». Власне вона і пропонує розробникам «експериментального» озброєння застосувати його на фронті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше цього дня пропагандистське агентство ТАРС з посиланням на власні джерела повідомило, що російське Міноборони замовило у промисловості кілька десятків гіперзвукових ракет «Циркон».

Контекст. За даними ГУР МО, армія рф використала приблизно 80% своїх сучасних ракет. За підрахунками, нині в росіян залишилося 120 «Іскандерів» та 40 «Кинджалів». Водночас у розвідці допускають, що російське окупаційне військо матиме змогу подвоїти свої ракетні атаки на українські міста та села після того, як отримає від Ірану балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar..

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини