Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РФ може подвоїти ракетні атаки по Україні після отримання іранських Fateh-110 і Zolfaghar — ГУР МО

Україна потребує ППО та ATACMS для протистояння іранським Fateh-110 та Zolfaghar. Фото: www.iranintl.com

Україна потребує ППО та ATACMS для протистояння іранським Fateh-110 та Zolfaghar. Фото: www.iranintl.com

Російське окупаційне військо матиме змогу подвоїти свої ракетні атаки на українські міста та села після того, як отримає від Ірану балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar. Як розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький виданню The Economist, нині стримувальним чинником для росії є критично низькі запаси власних високоточних ракет.

За його словами, армія рф використала приблизно 80% своїх сучасних ракет. За підрахунками ГУР, нині в росіян залишилося 120 «Іскандерів», інші джерела оцінюють запаси гіперзвукових «Кинджалів» у 40 одиниць.

Українська розвідка стверджує, що достеменно знає про плани Москви поповнити свої запаси постачаннями з Ірану. Балістичні ракети Fateh-110 і Zolfaghar, за її даними, повітряним шляхом потраплять до Криму, а вже звідти морським – у російські порти на Каспійському морі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Скібіцький наголосив, що нині Україна є практично беззахисною перед іранськими ракетами, тому потребує від союзників зброї, що може збивати балістичні ракети, наприклад американські системи Patriot. Також ЗСУ потребують далекобійних ракет ATACMS, які дадуть змогу вражати командні центри ворога в глибокому тилу.

«Найкращий захист від цих ракет — знищувати їх там, де вони запускаються», — наголосив речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Контекст. За оцінкою колишнього командувача армії США у Європі генерала Бена Ходжеса, українці зможуть відвоювати всі свої території, включно з Кримом, до літа 2023 року.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини