Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія перекинула в білорусь свої гіперзвукові ракети «Кинджал»: чи є загроза для України

Росія розмістила в білорусі Кинджали. Фото: apnews.com.ua

Росія розмістила в білорусі Кинджали. Фото: apnews.com.ua

Росія перекинула на територію білорусі свої винищувачі, які можуть нести ракети «Кинджал». Про це йдеться у звіті британської розвідки.

У Міноборони Великої Британії вважають, що в такий спосіб росія вирішила донести попередження Заходу та показати, що білорусь усе більше долучається до війни.

Quote«За дальності понад 2000 км розміщення «Кинджалів» у білорусі дає росії невелику додаткову перевагу з погляду ураження додаткових цілей на території України. Найімовірніше, вона здійснила розгортання ракет переважно для того, щоб надіслати повідомлення Заходу й представити білорусь як усе більш замішану у війну», — повідомляють у розвідці.

Британці також вважають, що в росії досить невеликий запас «Кинджалів» на озброєнні. Про це свідчить те, що рф буквально декілька разів використовувала цей тип ракет для обстрілу України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Росія іноді запускала цю зброю під час війни в Україні, але її запаси, ймовірно, дуже обмежені», — йдеться в повідомленні.

Реакція України на розміщення російських «Кинджалів» у білорусі

Розміщення російських гіперзвукових ракет «Кинджал» у білорусі не робить їх більш небезпечними для України. Проте для Європи вони становлять потенційну небезпеку. На цьому наголосив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

Quote«Вплинути (на перебіг війни – The Page) може тільки зменшення кількості «Кинджалів» або їхня відсутність. Міг-31К може нести одну таку ракету, що кріпиться до фюзеляжу. Вона може загрожувати будь-якій точці України та завдати удару, на який буде важко відреагувати. Не важливо, де перебуває цей літак. Його перебування на території білорусі – загроза брязгання зброєю на адресу країн Західної Європи», — наголосив Ігнат.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини