Facebook Pixel

Росія має запас ракет на три роки — розвідка

Росія має запас ракет на три роки. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, ракет «Іскандер» у рф залишилося менше ніж 200, тому вона їх береже, натомість гатить по Україні старими ракетами С-300, які вже потрібно утилізувати.

Quote«Іскандер» зараз застосовується дуже рідко. Востаннє, буквально в серпні, вони застосували його в районі Києва з території білорусі. Кількість ракет залежить від того, що зараз застосовує рф. Ми порахували С-300 – це ракети, які перебувають на зберіганні уже понад 30 років, а більшість із них років 35 — 40. Це, по суті, ракета, яку необхідно виводити з бойового складу. Їх приблизно 7 тисяч. Тоді дуже просто робити утилізацію: замість того, щоб витрачати кошти на утилізацію, вони просто випускаються по нашій території. Якщо порахувати, скільки вони їх використовують, то їм вистачить цих ракет ще на 3 роки», — заявив Скібіцький.

Водночас він додав, що за рік у рф могли виробляти 150 — 180 ракет систем «Калібр», однак більшість складників до них були іноземними, а через санкції до рф їх більше не постачатимуть.

Quote«Той запас, який у них є, вони вже бережуть, бо приблизно 70% складників не російського виробництва», – зазначив представник розвідки.

Контекст. У ніч на п'ятницю, 9 вересня, над російським містом Бєлгородом вибухнула ракета, яку рф випустила в бік Харкова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉