Facebook Pixel

В Білорусі анонсували мобілізаційні навчання неподалік українського кордону

В Гомельській області в Білорусі, що має спільний з Україною кордон, в період з 22 червня по 1 липня відбуватимуться «мобілізаційні навчання». Про це заявив військовий комісар Гомельської області Андрій Кривоносов, пише «БелТА».

Quote«Збори акумулюють усі райони області. У період навчань буде обмежено рух окремими територіями. Крім того, заплановано заходи вогневої підготовки на стрільбищах, розташованих в Гомельській області», – повідомив він.

Кривоносов додав, що маневри відбуватимуться для «підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності воєнних комісаріатів, вдосконалення воєнних знань та практичних навичок військовозобов'язаних».

Окрім того, він анонсував проведення військових зборів в Жлобинському районі, що розташовується у північно-східній частині Гомельської області. Їх проведення заплановане на 28 червня -16 липня. Участі у зборах підлягатимуть військовозобов’язані громадяни, призначені до територіальних військ. У вказаний період, як анонсовано, відпрацьовуватиметься «організація охорони та оборони об'єктів територіальної оборони, виконання заходів воєнного стану, а також боротьби з диверсійно-розвідувальними групами».

Контекст. До цього російське видання «Медуза» з посиланням главу регіону Романа Старовойта повідомило, що росія стягує додаткові війська в Курську область, на кордон із Сумською областю України.

У Київській міській військовій адміністрації заявили, що наразі не бачать фактичних ознак формування військ в Брянській та Курській області. Однак визнали, що небезпека повторного наступу зберігається.

«Ми розуміємо, що для повторного наступу потрібно створити велике угрупування військ, а для цього потрібен час на підготовку. У сьогоднішніх умовах раптово або за короткий термін цього здійснити неможливо», — йдеться у повідомленні КМВА.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉