Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Корбан перерахував області, яким терміново треба будувати глибоку оборону та мінувати кордони з рф

Низці міст конче необхідна глибока ешелонована оборона – Корбан. Фото: Facebook / Генштаб ЗСУ

Низці міст конче необхідна глибока ешелонована оборона – Корбан. Фото: Facebook / Генштаб ЗСУ

Київ, Суми, Чернігів і Харків прямо зараз мають взятися за укріплення своїх кордонів з рф. Про це заявив очільник штабу тероборони Дніпра Геннадій Корбан.

Quote«Київ, Суми, Чернігів, Харків — необхідно терміново будувати глибоку ешелоновану оборону! Мінуйте північні кордони!» — написав він у фейсбуці.

У коментарі виданню «Страна» він пояснив свої побоювання. На його думку, коли українська армія піде в контрнаступ на південні області України, російські окупанти «можуть відповісти «кинджальними ударами з півночі». Корбан також наголосив, що повна відповідальність за підготовку північного кордону на місцевій владі. Він додав, що зараз чиновники «чомусь не займаються своїми прямими обов’язками».

Quote«Мені ж ніхто не вказує, де рити окопи та що конкретно потрібно робити, щоб укріплюватися, але ми все це робимо. А якого біса губернатори північних областей нічого не роблять для будівництва рубежів і фортифікації? Вони роблять мости, дороги присипають, а потрібно будувати оборонні споруди. Встигнемо ще з мостами. Усе це важливо, але війна нікуди не поділася. Потрібно майструвати професійні рубежі, погоджені з Генеральним штабом. Потрібно займати висоти та пристрілюватися», — заявив він.

Контекст. До цього російське видання «Медуза» з посиланням главу регіону Романа Старовойта повідомило, що росія стягує додаткові війська в Курську область, на кордон із Сумською областю України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини