Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти комплектують резерви застарілими танками Т-62, які хотіли утилізувати ще 2013-го

Окупанти комплектують резерви танками Т-62. Фото: wikipedia.org

Окупанти комплектують резерви танками Т-62. Фото: wikipedia.org

Втрати російської армії змушують Кремль комплектувати резерви застарілою технікою, зокрема танками Т-62. Зняття зі зберігання Т-62 зазначається у 904-му ЦЗМР у Каменськ-Шахтинському Ростовської області. Цими танками доукомплектують танковий полк резерву на базі 150 МСД 8А, пише Inform Napalm.

Як повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, БТГр із такою раритетною технікою зараз перебувають лише на стадії формування. Крім того, для поповнення втрат у техніці вже використовуються ті зразки, які були евакуйовані з поля бою та пройшли через ремонтно-відновлювальні підприємства. Нагадаємо: Генштаб ЗСУ ще наприкінці березня оприлюднив інформацію про те, що починаються спроби зняття зі зберігання цієї застарілої бронетехніки.

Як повідомляє Defense Express, назвати ці машини ефективними з огляду на 115-мм гармату без автомата заряджання та допотопну систему управління вогнем, а також неспроможність вести бойові дії вночі, вкрай важко. Також треба взяти до уваги, що зняття Т-62 із баз зберігання розпочалося ще у 2018 році (якщо не раніше), коли ці машини передавалися армії Асада в Сирію. Тобто кількість машин, які можна порівняно швидко відновити, невелика.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Міноборони рф ще у 2013 році визнавало, що на складах немає боєприпасів для гармат цього танка, і заявляло про намір їх утилізувати.

Коментарі

Всі новини