25 травня 2022 року розпочалася дев’яноста перша доба російсько-української війни 2022 року. Противник активізував використання авіації для підтримки наступу свого наземного угруповання. Через дефіцит запасів високоточної ракетної зброї загарбник шукає інші способи ураження критично важливих і військових об’єктів на території нашої держави, повідомляє Генштаб ЗСУ.
Волинський і Поліський напрямки
Приблизно сім батальйонів білоруських Збройних сил і далі прикривають ділянки спільного з Україною кордону. Залишається загроза завдання противником ракетних і авіаційних ударів із території РБ.
Сіверський напрямок
Окупанти й далі посилюють прикриття ділянки спільного з Україною кордону, облаштовують опорні пункти в прикордонних районах на території Брянської області. Росіяни не припиняють артилерійські та мінометні обстріли сил оборони та цивільної інфраструктури на Сумщині з території російської федерації.
Слобожанський напрямок
Основні зусилля загарбник зосередив на утриманні захоплених позицій. Російська армія обстріляла з артилерії цивільну інфраструктуру в районі населеного пункту Рубіжне. Також окупанти намагалися вести наступ у напрямку Тернової, однак успіху не мали.
Слов'янський напрямок
Ворог активних дій не проводив, сконцентрувався на утриманні захоплених позицій, веденні розвідки та створенні умов для відновлення наступу. Обстрілював з артилерії, мінометів і танків райони населених пунктів Святогірськ і Довгеньке, а також завдав авіаудару в районі населеного пункту Байрак. Без успіху окупанти намагалися захопити населений пункт Пасіка.
Донецький напрямок
На Лиманському напрямку загарбник за артилерійської та авіаційної підтримки веде бойові дії в районі населеного пункту Лиман. На Сєвєродонецькому напрямку російські сили ведуть наступ на населений пункт Сєвєродонецьк. На Бахмутському напрямку противник вів наступальні дії в районі Комишувахи, Яковлівки та Троїцького, успіху не мав, зазнав втрат. На Авдіївському напрямку ворожа армія не припиняє мінометні та артилерійські обстріли позицій українських сил оборони та цивільної інфраструктури в районі населених пунктів Авдіївка, Піски, Мар’їнка, Оріхів і Новосілка.
Південнобузький і Бесарабський напрямки
На Південнобузькому напрямку ворог активних дій не проводив. Обстрілював підрозділи наших військ і вів контрбатарейну боротьбу, а також займався заходами щодо інженерного забезпечення основних шляхів сполучення та мостів. Задля поповнення власних сил і військової техніки агресор узявся формувати резервні підрозділи зі складу Південного військового округу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!