Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 25 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 25.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 25.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

25 травня 2022 року розпочалася дев’яноста перша доба російсько-української війни 2022 року. Противник активізував використання авіації для підтримки наступу свого наземного угруповання. Через дефіцит запасів високоточної ракетної зброї загарбник шукає інші способи ураження критично важливих і військових об’єктів на території нашої держави, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Приблизно сім батальйонів білоруських Збройних сил і далі прикривають ділянки спільного з Україною кордону. Залишається загроза завдання противником ракетних і авіаційних ударів із території РБ.

Сіверський напрямок

Окупанти й далі посилюють прикриття ділянки спільного з Україною кордону, облаштовують опорні пункти в прикордонних районах на території Брянської області. Росіяни не припиняють артилерійські та мінометні обстріли сил оборони та цивільної інфраструктури на Сумщині з території російської федерації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слобожанський напрямок

Основні зусилля загарбник зосередив на утриманні захоплених позицій. Російська армія обстріляла з артилерії цивільну інфраструктуру в районі населеного пункту Рубіжне. Також окупанти намагалися вести наступ у напрямку Тернової, однак успіху не мали.

Слов'янський напрямок

Ворог активних дій не проводив, сконцентрувався на утриманні захоплених позицій, веденні розвідки та створенні умов для відновлення наступу. Обстрілював з артилерії, мінометів і танків райони населених пунктів Святогірськ і Довгеньке, а також завдав авіаудару в районі населеного пункту Байрак. Без успіху окупанти намагалися захопити населений пункт Пасіка.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

На Лиманському напрямку загарбник за артилерійської та авіаційної підтримки веде бойові дії в районі населеного пункту Лиман. На Сєвєродонецькому напрямку російські сили ведуть наступ на населений пункт Сєвєродонецьк. На Бахмутському напрямку противник вів наступальні дії в районі Комишувахи, Яковлівки та Троїцького, успіху не мав, зазнав втрат. На Авдіївському напрямку ворожа армія не припиняє мінометні та артилерійські обстріли позицій українських сил оборони та цивільної інфраструктури в районі населених пунктів Авдіївка, Піски, Мар’їнка, Оріхів і Новосілка.

Південнобузький і Бесарабський напрямки

На Південнобузькому напрямку ворог активних дій не проводив. Обстрілював підрозділи наших військ і вів контрбатарейну боротьбу, а також займався заходами щодо інженерного забезпечення основних шляхів сполучення та мостів. Задля поповнення власних сил і військової техніки агресор узявся формувати резервні підрозділи зі складу Південного військового округу.

Коментарі

Всі новини