Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

23 травня 2022 року розпочалася вісімдесят дев’ята доба російсько-української війни 2022 року. Противник і далі завдає ракетних і авіаційних ударів по території України. Окупанти з більшою інтенсивністю використовують авіацію задля знищення критичної інфраструктури. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Волинський і Поліський напрямки

Підрозділи Збройних сил Білорусі посилили розвідку, зазначається розгортання додаткових сил у прикордонних районах Гомельської області. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів із території Білорусі.

Сіверський напрямок

Ситуація істотно не змінилася.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слобожанський напрямок

Противник веде бойові дії задля утримання захоплених раніше рубежів на Харківському напрямку. Посилюючи поліцейсько-адміністративний режим, ворожі підрозділи встановлюють блокпости та фортифікаційні споруди на під’їзних шляхах і безпосередньо поблизу населених пунктів Великий Бурлук, Капітолівка, Михайлівка, Левківка, Забавне та Куп’янськ.

Слов'янський напрямок

Загарбники також готуються до відновлення наступу. Росіяни спробували здійснити наступ у районі населеного пункту Довгеньке, однак успіху не мали та відступили.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Донецький напрямок

Окупанти намагаються прорвати оборону наших військ і вийти на адміністративні кордони Луганської області. На Лиманському напрямку активних бойових дій не проводили. Ворог бив по інфраструктурі в районах населених пунктів Лиман, Озерне та Діброва.

На Сєвєродонецькому напрямку загарбники зосередилися на населеному пункті Сєвєродонецьк. Вели штурмові дії в районі Тошківки.

На Бахмутському напрямку в районі Олександропілля росіяни вели бойові дії з використанням артилерії, однак зазнали втрат і відступили. Армія рф вела наступ у районі Липового та Трипілля, але успіху не мала.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано меншу інтенсивність ведення бойових дій. Окупант намагається закріпитися на захоплених рубежах. Завдавав авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі в районі населених пунктів Авдіївка, Новоселівка Друга, Новомихайлівка та Микільське.

Південнобузький і Бесарабський напрямки

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не проводив. Росіяни зосередилися на утриманні захоплених рубежів, розвідці та заходах з інженерного облаштування позицій.

На Бессарабському напрямку на території Придністровського регіону Республіки Молдова значних переміщень особового складу та техніки не фіксується. Через істотні втрати загарбнику довелося знімати зі зберігання танки Т-62 для комплектування резервних батальйонних тактичних груп, які буде відправлено в Україну. Ба більше, окупанти почали використовувати уражену та відновлену на підприємствах техніку.

Коментарі

Всі новини