Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Кремлі ще вірять у можливість штурму Києва і перемогу

Штурм Києва та перемога за кілька місяців – у Путіна вірять в успіх росії у війні з Україною. Фото: Генштаб ЗСУ

Штурм Києва та перемога за кілька місяців – у Путіна вірять в успіх росії у війні з Україною. Фото: Генштаб ЗСУ

В Москві ще вірять у можливість захоплення Києва та у перемогу російської армії в Україні за декілька місяців. Про це виданню «Медуза» розповіли джерела близькі до адміністрації президента рф.

За їхніми словами, у Володимира Путіна розглядають «програму-мінімум» та «програму-максимум» для проголошення перемоги. Перша передбачає повне захоплення Донецької та Луганської областей України, друга – штурм і встановлення контролю над українською столицею.

Quote«Ми все одно їх [українців] доколупаємо. Швидше за все, до осені вже все скінчиться», — заявив один зі співрозмовників видання.

Окрім того, за словами джерел, задля досягнення мети російська влада може вдатися до масової відправки на війну солдатів строкової служби. Між тим вони додають, що скоріше за все загальної мобілізації у рф оголошувати не будуть, оскільки це завдасть шкоди рейтингу Путіна. Ба більше, у Кремлі роблять ставку на те, що скоро міжнародним партнером набридне допомагати Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Рано чи пізно Європі набридне допомагати — це і гроші, і виробництво зброї, яка самим потрібна. Ближче до осені треба буде домовлятися [з росією] щодо газу та нафти до опалювального сезону», — пояснило одне з джерел.

Контекст. Нагадаємо, російська влада с самого початку оголошення так званої «спецоперації» заявила, що головна мета це «звільнення Донбасу». Однак під російською окупацією вже перебуває Херсонщина та частина Запорізької області. Ба більше, Путін раніше цього місяця спростив отримання російського громадянства для жителів вказаних регіонів.

Сам російський президент продовжує заявляти, що «спецоперація» йде за планом. Водночас в період з 24 лютого до 28 травня українські сили знищили вже близько 30 тис. російських солдатів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини