Facebook Pixel

Небезпека існує завжди: у розвідці розповіли, чи можливий зараз наступ з білорусі

Загроза повторного наступу на Україну з території республіки білорусь існує постійно, однак станом на зараз білорусь не має оснащеного ударного угруповання для цього. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Черняк.

Він наголосив, що попри те, що самопроголошений президент білорусі Олександр Лукашенко надав росії свою територію для наступу, він намагається уникнути відкритого вторгнення до України. Однак це не робить його непричетним до війни.

Quote«Звичайно, що потенційна небезпека зі сторони білорусі для України існує. З території рб здійснюються запуски ударних БПЛА, які росія закупила в Ірану, туди переміщено літаки МіГ-31К, які можуть нести ракети «Кинджал», – заявив Черняк.

Також він нагадав, що білорусь приймає нещодавно мобілізованих росіян на своїй території. Проте вони не мають ні озброєння, ні техніки.

Quote«Їх завозять залізничним транспортом. Водночас відремонтовані в білорусі танки, бронетранспортери відправляють, навпаки, в росію», – зазначив представник ГУР МО.

Контекст. Республіка білорусь у лютому надала свою територію російським військовим для повномасштабного наступу на Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉