Facebook Pixel

Білорусь готується прийняти до 9 тисяч російських військових і сотні одиниць техніки

До білорусі з рф прибудуть приблизно 9 тисяч військових, 170 танків, до 200 бойових броньованих машин і до 100 гармат і мінометів калібром понад 100 мм. Про це заявив начальник департаменту міжнародного військового співробітництва, помічник міністра оборони республіки білорусь Валерій Ревенко.

Він стверджує, що військові й техніка рф прибудуть до білорусі в рамках розгортання білорусько-російського угруповання військ.

Quote«Загальна чисельність до прибуття в рб становитиме до 9 тис. о/с, приблизно 170 танків, до 200 ББМ і до 100 гармат і мінометів калібром понад 100 мм», — заявив Ревенко.

Він пояснив, чому росія та білорусь вирішили посилити військову присутність у регіоні. За його словами, усе через загрози безпеці союзній державі рф і рб унаслідок «розгортання угруповання НАТО поблизу кордонів союзної держави на тлі відсутності діалогу, підвищення інтенсивності заходів підготовки НАТО з наступальною тематикою, заохочення білоруських радикальних елементів для повалення законної влади в рб».

Контекст. Нагадаємо: самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що республіка дійсно бере участь у війні, яку розв'язала рф в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉