Facebook Pixel

Продаж Monobank Альфа-Банку. Гороховський назвав інформацію «написами на паркані»

Співзасновник Monobank Олег Гороховський і пресслужба Альфа-Банку прокоментували інформацію джерел видання «Страна.ua» про те, що в серпні-вересні відбудеться угода щодо купівлі Monobank Альфа-Банком. Зокрема, вони назвали її «написами на паркані» та «чутками».

«Наша офіційна позиція — ми не коментуємо написи на паркані», — заявив Гороховський на запитання The Page про те, правда це чи ні. Водночас прямо він на нього не відповів.

Крім цього, у своєму Telegram-каналі Гороховський написав саркастичний коментар про те, що найближчим часом «Страна.ua» буде продана «Коммерсант-холдингу», контрольованому російським олігархом Алішером Усмановим.

Telegram Logo

«За оцінкою експертів, ціна, яку покупці готові заплатити за «Страну.ua», становить від 10 до 30 срібняків. А поки офіційних заяв від сторін про це немає, «Страна.ua» для чогось написала про підготовку придбання Monobank Альфа-Банком».

Олег Гороховський

Олег Гороховський

Співзасновник Monobank

Водночас у пресслужбі Альфа-Банку The Page заявили, що «не коментують чутки».

У матеріалі «Страни.ua» йдеться, що офіційних заяв із приводу придбання Альфа-Банком (належить російським бізнесменам Михайлу Фрідману, Герману Хану, Олексію Кузьмічову й іншим) Monobank (діє за ліцензією «Універсалбанку», який належить українському бізнесменові Сергію Тігіпку) поки що не звучало, але, за джерелами видання в банківських колах, купівля нібито перебуває на фінальній стадії. Водночас генеральний менеджер, член правління Альфа-Банку Рафал Ющак заявив «Стране.ua», що про купівлю вперше чує.

Видання також пише, що продаж «Універсалбанку» може відбуватися тільки з однією метою — отримати проєкт Monobank разом із його командою. У матеріалі йдеться, що Альфа-Банк цікавиться банком, щоб посилити свою технологічність, подвоїти клієнтську базу та нібито випередити державний Приватбанк.

Коментарі

Всі новини