Facebook Pixel

monobank заробить на ресторанах без терміналів і чеків: запустив оплату за QR-кодом

monobank презентував нову функцію безготівкового розрахунку в ресторанах — Shake to Pay. Завдяки їй можна сплатити рахунок у закладах громадського харчування без термінала, офіціанта та паперового рахунку, повідомили в компанії, додавши, що будуть брати 2% комісії від суми рахунку.

Як працює Shake to Pay?

Відвідувачу потрібно відсканувати QR-код або ввести номер столика в застосунку monobank, після чого Shake to Pay отримає рахунок із програмного забезпечення закладу. Потім гість має підтвердити оплату, додати чайові і сплатити. Далі Shake to Pay розкриває рахунок, відправляє повідомлення про оплату на робочу станцію та в Telegram-бот і переказує кошти на рахунок закладу, а чайові на картку офіціанта (їх збирають або на спільну картку закладу, але тільки з картою monobank, або на особисту картку працівника будь-якої фінустанови).

Telegram Logo
Як працює Shake to Pay. Скріншоти з презентації monobank

Як працює Shake to Pay. Скріншоти з презентації monobank

3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
Як працює Shake to Pay. Скріншоти з презентації monobank Thumb 3.png Thumb 4.png Thumb 5.png Thumb 6.png Thumb 7.png Thumb 8.png Thumb

Як встановити Shake to Pay?

Підключення Shake to Pay складається з таких етапів:

  • приєднайтеся до публічної оферти Shake to Pay (для цього потрібно підписати відповідну заяву в сервісі «Вчасно»);
  • далі вам потрібно встановити в програмне забезпечення закладу плагін Shake to Pay;
  • в електронному кабінеті налаштуйте розподілення коштів, спосіб збирання чайових, оповіщення тощо;
  • виконайте тестову оплату, скасування оплати та перевірте звітність.

Для того щоб прискорити процес підписання договорів і початок роботи із сервісом, можна не відкривати поточний рахунок у monobank, щоб приймати оплату. Для того щоб отримати кошти, можна використовувати поточний рахунок підприємства в будь-якому українському банку. Єдине, що потрібно мати, — це мобільний застосунок monobank для доступу до електронного кабінету закладу.

Щодо встановлення плагіна Shake to Pay, який дає змогу отримувати й закривати рахунки, показувати сповіщення про оплату, бачити дані персоналу для переказу чайових і відправлення повідомлень до Telegram-бота, завантажувати списки категорій страв і напоїв для розподілу коштів від продажу, то його можна зробити для програмного забезпечення iiko (пізніше для r_keeper і Poster).

Тарифи Shake to Pay

Комісія із суми рахунку становить 2%, для чайових комісії немає. Також відсутня плата за підключення, абонплата та інше.

Водночас Shake to Pay працює незалежно від вашого еквайрингу. Оплата здійснюється з допомогою переказу коштів із рахунку клієнта monobank на рахунок установи в будь-якому українському банку, тому сплачувати комісію двічі не доведеться.

Quote«Кошти від продажу переказуються на рахунки установи за вирахуванням комісії. Переказ відбувається майже миттєво», — зазначили в monobank.

Як повернути оплату з Shake to Pay

Повернути оплату клієнту можна буде тільки впродовж години після проведення транзакції. Зробити це зможе тільки адміністратор закладу.

Контекст. З 1 лютого для клієнтів monobank знизили відсоткову ставку на залишок власних коштів із 7% до 5%.

Коментарі

Всі новини