Іпотечний скандал: «Альфа-Банк» звинуватили в шантажі майном позичальника

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

«Альфа-Банк Україна» незаконно заволодів майном однієї зі своїх клієнток на прізвище Задніпровська. Банк без відома позичальниці переписав будинок, який є іпотечним майном, на себе. Ба більше, керівництво банку відмовилося віддавати особисті речі клієнтки, які в забезпечення вищезгаданого кредиту не входять.

Про це заявив адвокат громадянки Задніпровської Михайло Стрельніков на своєму YouТube-каналі.

«Порушуючи чинне законодавство, банк через чорного реєстратора переписує його собі (будинок — The Page) без будь-яких попереджень», — розповів Стрельніков.

Telegram Logo

Адвокат стверджує, що неодноразово ходив і звертався до банку разом із клієнткою. Причиною ж запису відео стала телефонна розмова начебто з представником банку. У ній ймовірний представник «Альфа-Банку» заявляє, що з боку клієнта та адвоката не було зроблено жодного кроку для розв'язання конфлікту.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однією з проблем є й те, що банк відмовляється повернути майно позичальниці, яке не може належати банку, бо не є частиною іпотечного кредиту.

Водночас адвокат звинуватив банк ще й у вимаганні, бо його представник у телефонній розмові пояснив відмову банку віддати майно позичальниці відсутністю якоїсь вигоди для банку. Крім того, на думку співрозмовника адвоката, позичальниці ще треба довести, що це її речі.

У коментарі The Page «Альфа-Банк» відкинув вищезгадані коментарі. У банку запевнили, що усі їх дії відповідають закону та передбачені умовами іпотечного договору.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини