Facebook Pixel

Падіння цін до 30%. Як змінилася вартість відпочинку в Туреччині після пожеж

Під час пожеж у Туреччині ціни на відпочинок найбільше впали в тих регіонах, які найдужче постраждали від спалахів, — в Ічмелері та Мармарисі. На найближчі вильоти вони знизилися на 15–30%.

Про це The Page розповіла фахівець із туризму компанії «Фаетон Тревел» Алла Ткаченко. За її словами, в решті регіонів ціни суттєво не змінилися, і наднизьких цін на тури чекати не варто.

Менеджер також розповіла, що в останній тиждень туристи розділилися на дві категорії: ті, хто планував бронювати відпочинок, але нині переживає через пожежі, тому вичікує та стежить за обстановкою, та ті, хто дзвонить і питає: «Ціни по Туреччині горять?»

Quote«У Туреччині, як і в усьому світі, серпень — найвищий і найдорожчий сезон. Якщо ви хочете заощадити та добре відпочити, рекомендую розглянути для відпочинку кінець вересня та жовтень: у цей період ціни приємно тішать, море прекрасно прогріте і немає виснажливої серпневої спеки», — додала менеджер.

Контекст. Нагадаємо, лісові пожежі в Туреччині почалися наприкінці липня. Тоді вогонь досяг навіть кількох п'ятизіркових готелів у провінції Мугла, тому туристів тимчасово звідти евакуювали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉