Facebook Pixel

Посилення карантину: країни, в яких почалася друга хвиля

Пандемія COVID-19 завадила відновленню світової економіки після кризи 2008 року. Фахівці прогнозують в світі другу хвилю пандемії коронавірусу. The Page розбирався, в яких країнах вже посилили карантин.

Посилення карантину в Німеччині

Уряд Німеччини прийняв рішення знову посилити епідеміологічні заходи в боротьбі з коронавірусом, цитує канцлера Німеччини Ангелу Меркель DW.

В регіонах, де кількість заражених досягне 35 на 100 тис. осіб, до участі в заходах в закритому приміщенні будуть допускатися не більше 25 осіб, на відкритому повітрі – не більше 50.

Ще 16 федеральних земель тепер зможуть вводити тимчасові обмеження або тимчасові заборони на продаж алкоголю в ресторанах і барах.

Канцлер попередила, що при нинішніх темпах зараження в Німеччині до кінця року може спостерігатися більш 19 000 випадків захворювання в день. За останні 24 години німецькі органи охорони здоров'я повідомили про більш ніж 2000 нових випадків захворювання COVID-19.

Посилення карантину в Ізраїлі

В Ізраїлі з 25 вересня на два тижні ввели повний карантин. У країні закрили школи, дитячі сади, готелі, ТРЦ і пляжі. Мешканці зможуть виходити з дому на відстань не більше 1 км, і тільки у виняткових випадках.

«Щоб врятувати життя ізраїльтян, ми повинні оголосити повний карантин на два тижні, який розпочнеться в найближчу п'ятницю і триватиме до кінця свята Симхат Тора. Після цього будуть ще два тижні карантину, сподіваюся, не дуже суворого, але говорю заздалегідь: все залежить від показників захворюваності », – повідомив прем'єр-міністр країни Біньямін Нетаньяху.

Ізраїль став першою країною, яка ввела повторний локдаун. Всього там більше 200 тис. випадків зараження коронавірусом, померли понад тисяча осіб.

Посилення карантину в Туреччині

За даними МВС Туреччини 8 вересня 2020 року країна ввела додаткові карантинні обмеження.

Громадяни зобов'язані носити маски без винятку у всіх громадських місцях, проспектах, вулицях, парках, садах, місцях для пікніків, пляжах, громадському транспорті, робочих місцях, фабриках і т. д. по всій країні (крім житлових будинків).

Ще там заборонили перевезення стоячих пасажирів у міських автобусах. Ще заборонили проведення концертів і т.д. в ресторанах, готелях і кафе після 00:00.

Всього в Туреччині зареєстрували 317 272 випадків коронавірусу. Загинуло 8 130 осіб, видужали – 278504 осіб.

Карантин в країнах Європи

За даними DW, Франція сподівається уникнути нового загальнонаціонального локдауну і обійтися посиленням карантинних заходів в особливо неблагополучних Парижі, Марселі, Бордо, Ніцці та Тулузі. У цих містах введені заборони на проведення зборів, обмежені години роботи барів і можливості відвідувати будинки престарілих. У Парижі і деяких інших місцях наказано носити захисну маску за межами власного житла.

В Іспанії з 21 вересня запроваджено карантин в шести районах Мадрида і семи комунах по сусідству. Відвідувати заборонені зони можна тільки щоб дістатися до робочого місця, сходити до лікаря, в школу або за викликом до поліцейської дільниці.

У Великобританії посилили обмеження на контакти між людьми. Так, в Бірмінгемі, Глазго і деяких інших великих містах знову діють заборони на контакти в закритих приміщеннях між людьми, які не живуть під одним дахом, а подекуди – і на контакти на вулиці.

Прогнози карантину в Україні

В Україні за минулу добу (29.09.2020) коронавірусів захворіли 4 027 осіб, померли — 64 людини, і ніхто не видужав. Це — новий антирекорд. Прогнозують, що до кінця вересня кількість хворих COVID-19 щодня складе 3 тис. чоловік. В Україні фіксують повторні випадки зараження.

«З приводу національного локдауна. Я б не прив'язувався ні до якої дати. На локдаун можна піти і раніше 25 жовтня, і пізніше. Залежить тільки від зростання кількості випадків інфікування коронавірусів», — розповів НВ головний санлікар Віктор Ляшко.

Зараз лікарні, визначені як опорні для лікування пацієнтів з COVID-19, заповнені на 50%.

Подякувати 🎉