Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ситуація з коронавірусом у світі: прогнози щодо пандемії

Кількість хворих на коронавірус. Фото: ВООЗ

Кількість хворих на коронавірус. Фото: ВООЗ

У світі зафіксовано майже 22,5 млн випадків захворювання на коронавірус COVID-19. З них 788,5 тис закінчилися летально.

Про це йдеться у даних Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Ситуація з коронавірусом у світі

Серед країн найбільшу кількість випадків коронавірусу зафіксовано у США (5,47 млн), Бразилії (3,4 млн), Індії (2,9 млн) та Росії (942 тис.).

Коронавірус у світі. Фото: ВООЗ

Коронавірус у світі. Фото: ВООЗ

Згідно з даними ВООЗ понад 12 млн випадків захворювання на COVID-19 зафіксовано на території Північної та Південної Америк. Ще 3,87 млн випадків підтвердилися у Європі. Дещо менше у Південно-Східній Азії — 3,3 млн. У районі Східного Середземномор'я зафіксовано майже 1,8 млн хворих на коронавірус.

Ситуація з коронавірусом у світі. Фото: ВООЗ

Ситуація з коронавірусом у світі. Фото: ВООЗ

Понад 975 тис. хворих у Африці, а у Західно-Тихоокеанському регіоні — 438,5 тис хворих.

Прогнози щодо коронавірусу

Наразі більшість прогнозів щодо коронавірусу стосуються вакцини від COVID-19. У світі йде активна розробка препарату, який допоможе організму виробити антитіла до ковіду. Водночас все ще нема ніякого конкретного прогнозу. Проте низка вакцин від коорнавірусу вже проходять останні фази клінічних випробувань.

Однак деякі вчені все таки називають приблизні дати створення вакцини від коронавірусу. Так, дослідник вакцин з Гарвардського університету Ден Баруш вважає, що вакцину від ковіду винайдуть до кінця цього року. Однак вона стане доступною для широкого загалу лише у 2021 році.

Наразі випробування на людях проходять 32 вакцини, вісім з них вже на останній фазі клінічних випробувань.

Компанія Moderna, яка також розробляє вакцину збирається закінчити третій етап випробувань до Дня Подяки, який цього року святкують 26 листопада.

Водночас навіть якщо вдасться швидко винайти вакцину це все одно не зупинить пандемії, вважає професор медицини у Оксфордському університеті Джон Білл.

За його словами, вакцини трохи попрацюють, не вирішать проблему, але їх все ще варто використовувати.

Крім того, у Великій Британії друга хвиля COVID-19 очікується або пізніше цього року, або на початку наступного. Британія вже повідомила про понад 41 тис. загиблих — третє місце за Бельгією та Перу.

У ВООЗ також заявили, що вакцина стане «життєво важливим інструментом» у світовій боротьбі з коронавірусом, але пандемія не закінчиться самостійно.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини