Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ізраїль першим в світі ввів повторний загальнонаціональний карантин

Новий карантин введений в Ізраїлі на три тижні. Фото: Yonatan Sindel / Flash90

Новий карантин введений в Ізраїлі на три тижні. Фото: Yonatan Sindel / Flash90

Статистика захворюваності на COVID-19 в Ізраїлі останнім часом стала різко погіршуватися, і влада розраховує введенням карантину уповільнити подальше поширення вірусу.

Національний карантин ввели на три тижні — майже через чотири місяці після закінчення першого. Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху пояснив це тим, що пандемія почала розвиватися в «геометричній прогресії».

Людям заборонено віддалятися від будинку більш ніж на 1 км. Але є ряд виключень: поїздки на роботу, в магазин за товарами першої необхідності, на похорони, для надання допомоги людям в скрутному становищі та ін. Заборонено ходити у гості, відпочивати на пляжах. У приміщенні можуть зібратися разом максимум 10 чоловік, на свіжому повітрі — максимум 20.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Початок карантину співпав з першим днем святкування Рош ха-Шани (єврейського Нового року). У цей час люди активно відвідують один одного і збираються великими компаніями.

Контекст. З початку пандемії в Ізраїлі заразилися 179 тисяч осіб, померло — 1196.

16 вересня в країні зафіксували за добу 6063 випадки зараження — це абсолютний рекорд за весь час. У перший день місяця нових випадків було 1526.

Додатково. В Україні з 21 вересня будуть оновлені карантинні зони.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини