IT

Підприємці влаштували минитинг під Радою через закон про касові апарати

Автор
Фото: facebook/Федерація Профспілок України

Фото: facebook/Федерація Профспілок України

Представники руху «SaveФОП» спільно з Федерацією профспілок України вимагають від депутатів скасувати закон про касові апарати для ФОПів, мітингуючи під Верховною Радою, передає «Інтерфакс-Україна».

Йдеться про скасування законів №128-9 і 129-9 про внесення змін у Податковий кодекс щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі.

За словами протестувальників, ці реформи знищують спрощену систему оподаткування та мікропідприємництво.

Telegram Logo

Про які закони йдеться

  • На початку вересня Верховна Рада ухвалила законопроєкти №128-9 і №129-9 (ці номери були присвоєні законопроєктам 1053-1 і 1073).
  • Перший документ вносить зміни в закон «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» для «детінізації розрахунків», другий – змінює Податковий кодекс. Частково ці закони вступили в силу відразу після публікації. Ще частина їх вступить у квітні 2020 року, в жовтні 2020-го і в січні 2021-го.
  • 30 вересня генеральний директор онлайн-ритейлера Владислав Чечоткін заявив, що інтернет-супермаркет Rozetka готується до зупинки бізнесу відразу після набуття чинності законопроєкту №1073.
  • Крім Чечоткіна, на ці ініціативи відреагував співзасновник Нової Пошти Володимир Поперешнюк. За його словами, ці закони є атакою на бізнес.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.