Facebook Pixel

Перша комерційна подорож на МКС коштуватиме лише $55 млн

Американська компанія Axiom Space планує відправити трьох людей на Міжнародну космічну станцію (МКС) за найнижчою ціною – $55 млн. Компанія, яка має венчурне фінансування, підписала контракт зі SpaceX для організації подорожі на космічному кораблі Crew Dragon. Місію планують запустити у другій половині наступного року.

Як повідомила компанія, подорож триватиме щонайменше 8 днів. Впродовж усієї подорожі (до станції та у зворотньому напрямку) трьох приватних пасажирів супроводжуватиме інструктор з Axiom.

За словами виконавчого директора компанії Майкла Саффредіні, це лише перший з багатьох запланованих комерційних польотів на МКС.

Telegram Logo

Axiom хоче запропонувати пасажирам два польоти на рік, в залежності від розкладу NASA, допоки компанія будує свою власну станцію на гроші приватних інвесторів.

Компанія вже залучила $16 млн від приватних та корпоративних інвесторів та венчурних фондів.

У Axiom запевнили, що забезпечать все необхідне для подорожі: тренування, планування, страхування, провізію та медичну підтримку. Компанія була обрана NASA для приєднання нових модулів до МКС.

Коли МКС буде виведено з експлуатації, Axiom хоче використати її окремі частини для створення комерційної космічної станції.

Контекст. SpaceX запланувала перший комерційний пілотований політ космічного корабля Crew Dragon на початок другого кварталу 2020 року після успішного випробування його аварійної системи 19 січня.

Аерокосмічна компанія Virgin Galactic, яка належить мільярдеру Річарду Бренсону, планує цього року здійснити першу комерційну подорож до космосу. Також компанія готується поновити випуск квитків вартістю понад $250 тис. Крім того, планується відкрити платну онлайн-реєстрацію.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини