Facebook Pixel

Virgin Galactic здійснить першу космічну подорож цього року

Аерокосмічна компанія Virgin Galactic, яка належить мільярдеру Річарду Бренсону, планує цього року здійснити першу комерційну подорож до космосу. Також компанія готується поновити випуск квитків вартістю понад $250 тис. Крім того, планується відкрити платну онлайн-реєстрацію.

Падіння суборбітального космічного корабля SpaceShipTwo у 2014 році стало причиною припинення продажів квитків. Virgin Galactic зараз тестує свою систему запуску кораблів та зосереджена на отриманні на неї дозволу, повідомило BBC.

Наразі загальна сума депозиту складає $80 млн. Квитки на суборбітальний політ уже придбали понад 600 осіб. Реєстрація за $1 тис. дозволить решті бажаючих приєднатися до тих, хто вже заплатив за політ усю суму.

Впродовж останніх декількох тижнів акції Virgin Galactic підскочили, що дозволило вартості компанії наблизитися до $7 млрд. Однак після того, як компанія звітувала про $72,8 млн збитків у четвертому кварталі, з яких $48 млн було витрачено на IPO (первинне розміщення акцій), її акції на додаткових торгах знизилися на 6%.

Контекст. Virgin Galactic — аерокосмічна компанія, що входить до Virgin Group і планує організовувати туристичні суборбітальні космічні польоти та запуски невеликих штучних супутників. У майбутньому компанія також має намір запропонувати своїм клієнтам орбітальні польоти.

Акції Virgin Galactic зросли на 14% на попередніх торгах 19 лютого після зростання до 24% у вівторок, 18 лютого. Акції зросли на понад 300% з грудня минулого року і більш ніж на 200% після їхнього дебюту на NYSE наприкінці жовтня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉